Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akit sokszor dobtak már, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit sokszor dobtak már, az elgondolkozik azon, hogy valami hiba lehet önmagában?

Figyelt kérdés

Velem még sosem szakítottak, és az exeim is mind vissza akarnak kapni.. random felkeresnek évente páran maguktól, pedig nem tartom velük a kapcsolatot.


Túl vagyok az első olyan eseten, hogy valaki a visszakapási kísérlet után hozzámvágta, hogy nem is szeretett. Teljesen összetört, pedig már tizensokéve nem vagyok tini.


Fogalmam sincs, hogy marad normális önértékelése azoknak, akiket sorozatosan dobnak és/vagy nem szeretnek viszont egy kapcsolatban.


Ilyenkor ki mire gondol, hogy megerősítse magát?(visszautasítás és plátói szerelem az nem ilyen)


Ha nem lenne a többi jó kapcsolatom és exeim, akik meggyőztek arról, hogy értékes vagyok, nagyon magamba zuhantam volna.


2017. dec. 25. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Ha el is gondolkodnak, kiút nincs belőle. A többség szenvedélybetegségbe vagy szektába menekül (horoszkóp, vallás, idétlen hobbi is ide tartozik).
2017. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Sose dobtak még de így is elgondolkodok rajta. Mondjuk nem is volt még senkim :D
2017. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem akarlak megbántani, de ez hamisan ad pozitív önértékelést. Nem mindenki azért akar hozzád visszamenni mert jó vagy, hanem pl ismerek olyat aki körüzenetet küld minden exének mikor egyedül van, hátha ráakad az egyik a horogra és akkor a járt út könnyebb is.... Úgyhogy lehet hogy van akinek Te kellesz, de a legtöbbnek csak egy luk
2017. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem még sosem dobtak, mindig én léptem, pedig én is rég voltam tini.

Lépj rajta túl, ne vedd magadra. Senki nem tökéletes mindenkinek.

2017. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem sem dobtak még soha, viszont ettől függetlenül mindig elgondolkodom azon, mit csináltam rosszul, hogy a kapcsolat nem volt működőképes. Azt tudom, mit csinált a másik rosszul, de biztosan én is hibáztam kb ugyanannyit. Na, ezen elgondolkodom.
2017. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokáig én is hibáztattam magam, aztán rájöttem, hogy hülyeség. Igazából nincs senkivel semmi baj, csak másmilyenek vagyunk, különbözünk egymástól. Nem rosszak, csak másmilyenek. Meg kell találni azt, aki képes elfogadni minket.
2017. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kapcsolatom nekem se volt még, de én is állandóan azon gondolkozom, hogy mik a hibáim, vagyis a legtöbbet tudom is. Ennek ellenére nem könnyű változtatni rajta és az se biztos, hogy segítene. Önértékelés meg így is elég alacsony, nem kell ahhoz még gyakori szakítás se.

Az, hogy hozzád vágta dühében, hogy nem is szeretett, lehet csak a méregtől mondta. Nyilván nem azért volt veled nem tudom mennyi ideig, mert nem szeretett. Minél tovább volt veled, annál biztosabb, hogy valameddig azért szeretett.

2017. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!