Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem visszahódítani?

Figyelt kérdés
együtt élek(jobban mondva éltem)egy lánnyal három évig,egy hete egy balhé miatt elköltözött,A balhé arról szólt,hogy van egy csaj ismerősöm akivel el járok futni,egyik nap futás után elmentünk fagyizni,utána nem beszéltük meg,hogy mikor lesz a következő futás,így rám írt,hogy mikor legyen a következő,ezt meg is beszéltük,engem hívott a természet és mivel már egy telómat beejtettem a klotyóba így ezt már nem vittem maggammal,és mire mentem ki a csaj írt még annyit,hogy"amm finom volt a fagyi remélem holnap is nyalunk na pá",ezt,mivel a telóm csipogott,így ő látta meg először,és mivel minden üzenetem törlöm így az előzményt nem látta csak ezt a félreérthető szöveget,bekattant és elment,próbáltam hívni,de semmi,az annya azt mondta,hogy nem kiváncsi rám,de én szeretem és vissza szeretném hódítani.szóval abban szeretnék segítséget kérni,hogy,hogy vegyem rá a békülésre,hogyan vegyem rá arra,hogy eggyáltalán megpróbáljam megmagyarázni,vagy legalább arra,hogy a csajjal beszélje meg,sajnos már nem nagyon bízik bennem ,mert az első találkánkra sem mentem el anno,meg egyszer hazavittem egy csajt ő meg pont arra járt és persze akkor is arra gondolt,hogy járok azzal a másik csajjal,akkor is elment,de akkor magától vissza jött tudom kemény munka lesz,de hátha,nem tudom,hogy próbáljam.A válaszokat köszönöm.

2017. ápr. 14. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom végigolvasni a kérdést, mert összefolyik. Az írásjelek után nincs szóköz, és nincsenek pontok: az egész egyetlen mondat.

Szerintem a kérdező nem őszinte. Miért töröl minden smst? A "remélem nyalunk" nekem is gyanús lenne, de nem mennék el emiatt. Itt valami bűzlik.

2017. ápr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az írásjelek miatt bocsi.Őszinte vagyok és tényleg ez van.
2017. ápr. 14. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha őszinte vagy, miért törölsz mindig mindent? Illetve miért nem tudott a barátnőd erről a lányról? Nekem is nagyon gyanús lenne...
2017. ápr. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet féltékeny típus a lány. Ha megtudta volna az elején, hogy van egy másik lány, akivel futni jár a kérdező, eltiltja a futást is, kitudja. Nem a legjobb megoldás a törlés ez tény, de azért vannak érdekes emberek, akik abszolút nem bíznak a partnerükben. Most ezzel nem oldalt akarok képviselni, nem tudom hogy békítsd ki. Ha rólam lenne szó. 1-szer (EGYSZER) egy sms-t küldenék, " ha lenyugodtál, beszéljük meg." Ennyi. Ha nem képes rá, hogy felnőtt módjára kommunikáljon veled, akkor nálam valamiért ez felülírja a "szeretlek" érzésem is egy idő után. Ha drámát akarnék 18 évessel kezdenék és csöpögős filmeket néznék.
2017. ápr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
te mocsok !!!!!!!
2017. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!