Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pároknál mennyire jöhet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pároknál mennyire jöhet az szóba, hogy a nő legyen az idősebb? Ez mennyire gyakori felállás?

Figyelt kérdés

Mostanában sok a korkülönbséges kérdés, de érdekes módon mindig az van hogy a férfi az idősebb:D


Most nem feltétlenül évtizedekre gondolok, hanem csak pár év különbségre max és inkább a 25+ korosztály érdekel.


2017. dec. 26. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs rá konkrét statisztikai adat, hogy mennyire jöhet szóba.


Egyéne válogatja.

2017. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem Max 3 év ami bele férne. De azt is átgondolnám.

28N

2017. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár a 25+ érdekel téged, azért leírom, hogy nálunk én vagyok 3 évvel idősebb. Ő 19, én 22 éves vagyok. Nincs ebben semmi extra szerintem.
2017. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van akinek belefér van akinek nem. Előfordul, de nem mondható gyakorinak. Jah és ha nem tudod a korukat pontosan, sokszor nem is lehet észrevenni pár év különbséget.
2017. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jártam már nálam 4 évvel idősebb lánnyal. Én voltam 21, ő 25.
2017. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

25 éves férfiként 50re tenném a plafont, talán 55.

kb 70-30% az arány a korábbi bnőimre vonatkozóan, 70%-ban 30 felett voltak.

nagyon ritka a fiatalon értelmes, érett nő, plusz nekem jobban is tetszenek az idősebbek.

2017. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Párom 32 én pár nap múlva töltöm a 40et én vagyok a nő.

Sose álltam szóba fiatalabbal de ő megfogott.

Annyira, hogy vettünk közösen házat, 6.5 hós babánk van.Mindezt úgy, hogy elvált nőként egy 16 éves kamasz fiam és egy 9 éves kislányom volt.

2-3 hónapig azt gondoltam csak összejárunk, de egymásba szerettünk.

Boldogok vagyunk, a 8 év nem jelent problémát, semmiben sem veszem észre.

2017. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jelenlegi barátom 2 évvel fiatalabb nálam. Előtte mindig nálam idősebb barátaim voltak.
2017. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak 4-5 évvel idősebb barátnőim voltak. 29F
2017. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, simán szóba jöhet, főleg, ha csak pár év korkülönbségről van szó. Ennek ellenére, sokkal megszokottabb, általánosabb az, hogy a férfi az idősebb.
2017. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!