Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb nő, fiatalabb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő, fiatalabb férfi felállás mennyire működhet?

Figyelt kérdés
Egy munkatársammal egészen összemelegedtünk, majdnem 7 évvel idősebb nálam, tartok tőle hogy idővel zavarná a kor külömbség. Nektek milyen tapasztalataitok vannak?
2016. okt. 18. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:

"kor külömbség"


Ez zavaróbb, mint a 7 év korkülöNbség.


Amúgy lehet csak kalandozik, 22 évesen mókás a 29 éves nő, de 32 évesen már nem a 39 éves nő (kivéve anyakomplexusos és a potenciális gerontofil emberek)

2016. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni, és őt kell megkérdezni, hogy zavarná-e később.


Korkülönbség nem tesz semmit. Mégis ebben a felállásban az ismeretségi körömben számomra nem arról árulkodik, hogy az idősebb nő milyen szuper, hanem, hogy a fiatalabb férfi vagy pótmamit keres tudat alatt/fölött, akárhogy, vagy az önértékelése nincs a helyén, és egy hozzá illő nőnél nem akar, nem tud megfelelni, jó neki az idősebb, bocsánat, de abban az esetben, amit én látok, leharcolt nő is. Látok ilyet most, a nő azt hiszi, ő most milyen szuper kapcsolatban van, közben meg mosolyogtató az egész. A pasas egyszerűen nem mer kezdeni jobb nőnél, beéri az elvált negyvenessel. A nő meg oda van. Mindenki látja, hogy mi a helyzet, csak ő nem. Kicsit furi. De legyenek boldogok.

2016. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem 30 évesen volt 40 éves nőm, és sajnos hosszú távon nem tudott működni, a gyermek-kérdés volt a fő ok. De azon kívül jó volt vele, nem volt finnyás, élveztük a szexet minden nap órákon át!
2016. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az en parom 28 eves es a problemat koztunk nem a korkulonbseg okozza. Az exem is fiatalabb volt. Idosebb ferfiak valahogy nem kozelednek felem, csak velem egy koru vagy fiatalabb. Ha azonosak a jovobeni terveitek es jol erzitek magatokat egyutt, szeretitek egymast, akkor a 7 ev nem sok szerintem. 34N
2016. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesírási hibáért utólag átolvasva én is észrevettem.

Nincsenek önértékelési gondjaim, volt már fiatalabb, és velem egykorú barátnőm is, tehát nem pótmamit keresek. Nagyon fiatalos, nem is gondoltam hogy idősebb nálam, mindamellett nagyon megfogott benne a komolyság, ami az exeimben nem volt ilyen szinten jelen.

2016. okt. 18. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gond! De, hogy ő mit szól, azt tényleg tőle kell megérdeklődni!
2016. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

8 évvel fiatalabb a párom.

Előttem fiatalabb, kimondottan csinos barátnői voltak, akik (elmondása szerint) éretlenek és hisztisek voltak, az ágyban sem voltak éppen topon. Nyilván mindenki mást preferál... Nekem is eddig idősebb pasijaim voltak, nem kerestem fiatalabbat, de pont a párom volt az, akivel megvolt (és van) a közös hullámhossz. Ez az, ami számít, a többi lényegtelen.

2016. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Isten ments fiatalabb pasitól!
2016. okt. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7 év az semmi. A lényeg hogy ne más elvárásai szerint akarj élni, szóval hogy ki mit mond ,egyáltalán ne érdekeljen. Az se amit én itt írok :D Gondolj a régi mesére a fiúról az apjáról meg a szamarukról,az nagyon tanulságos.. Akármilyen formációban közlekedtek ,valakinek mindig szúrta a szemét ,és beszólt nekik.


Nektek legyen jó ,érezzétek jól magatokat, és zárjátok ki a negatív dolgokat embereket az életetekből. A or nem számít csak egy adat és az idő sem létezik ,nem folyik sehová ,az csak egy dimenzió :)

2016. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mukodhet.
2016. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!