Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne így kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne így kezdeményezni férfiaknál?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincsen, hogy lehetne visszafogottan, nőiesen csinálni. Nem randira akarom hívni... Csak tudatni vele, hogy komolyan gondolom, nem szórakozásból flörtölök vele.

2017. dec. 27. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha megfogod a kezét, és mélyen a szemébe nézel, azzal kellően hatást tudsz rá gyakorolni.
2017. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
2szer ért hozzám lány mindkétszer tudtam ha kicsitt tobb ideig tartod rajta a kezed mondjuk haragudtam a csajra mert akkor csinalta amikor egy osztalytarsammal dgyutt volt akivel melesleg haverok voltunk ugyhogy gyorsan kiishuztam a kezem
2017. dec. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Randira is elhívhatod, 21. században élünk már. Vagy el is mondhatod neki.
2017. dec. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csináld úgy, ahogy te hozzád illőnek tartod.😊 Nem arra gondolok, hogy borulj le elé, de ha valamit, azt sikerült ebből a "felnőtt párkapcsolatok" témakörből megtanulnom, hogy nem lesz ember a Földön, aki mindenki szája ízének megfelel. Ha te kezdeményezős lány vagy és nem érzed a fiú dolgának vagy nőietlennek egy találkozó ötletének felvetését, miért ne tehetnéd?:) Sok férfinek ez tetszik, más szereti a lányt meghódítani. Ha te az utóbbival értesz egyet, csináld finomabban, keresve a társaságát gyakrabban, többször felvéve vele a szemkontaktust, miközben mosolyogsz, ha közelebbről ismered, meg-megérintve... Bár ez utóbbi sok hagyományos szerepet preferáló férfinél szerintem kiveri már a biztosítékot. Egy biztos, fiúk-lányok, mindig lesz valaki, akinek nem tetszik, amit csinálsz és ahogy csinálod. Viszont amíg nem súrolod a törvényt vagy az illem határait vele, tegyél magasról arra, hogy ki szerint mi lenne jó és viselkedj úgy, ahogy magadhoz illőnek érzed.😊 Rámenősebbnek is lehet ám úgy lenni (fiúk, ez rátok is vonatkozik!) hogy ne legyen erőszakos és illetlen. De ha hozzád nem passzol a tojásokon járkálós óvatoskodás és távolságtartás, miért tennéd? Amondó vagyok, jobb, ha kiderül az elején, hogy miben nem értünk egyet és ha valaki emiatt és csak emiatt ejt, magára vessen.😊
2017. dec. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lépj a lábára finoman!-)
2017. dec. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Manapság már nem jár máglya, ha beszélgetni kezdesz vele, vagy megkérdezed, hogy lenne-e kedve meginni valamit egy hangulatos helyen, vagy megnézni egy filmet a moziban. Akinek bejössz még értékelni is fogja.
2017. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szólítsd meg, keresd a társaságát, hívd el kávézni, beszélgess vele, akár a kezét is megfoghatod. De ne kapkodd el, pláne ha az illető férfi félénk.

Ha viszont nem gondolod komolyan és nincs elég türelmed, akkor ne érintgessed, hogy utána egy héttel később a szeme láttára más férfival smárolj szétbarmolva az önbizalmát.

2017. dec. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!