Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyedülálló lányok! Szórakozóh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Szórakozóhelyen, a tánctéren hogyan érdemes kezdeményezni nálatok?

Figyelt kérdés
Vagy milyen módon veszítek szívesen egy srác közeledését táncolás/bulizás közben, és mik azok, amik visszataszítóak?

2017. okt. 30. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Röviden? Sehogy. Herótom van tőle, mikor szeretnék kicsit táncolni, meg jól érezni magam a barátaimmal, de már 8an próbálnak meg felszedni vagy fogdosni..
2017. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez szimpi lenne: szembol odajon,h lathassam. : Szia. Tancolhatok veled? Kerdest tegye fel. Ne tapizzon. Egy fel ora utan a kezem,derekam megfoghatja. Hivjon ki leulni beszelgetni,h e r
2017. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

folyt.:


erezzem,erdeklem.

Ha kicsit is szimpi tancolok vele meg beszelgetek. Utana meglatom,h megszimpibb lett es talalkozot is megbeszelek vagy nem.


Fontos,h lathasson a no ,amikor megkerdezed. Meg ne fogdosd,mert ismeretlenul nem illik.

2017. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Szemből odajössz, köszönsz, és megkérdezed akarok-e táncolni/inni valamit. Ha bólintok, szépen bemutatkozol, és megyünk a pulthoz, ha azt mondom, nem köszi, akkor további szép estét kívánsz és elmész, mert anyukád illedelmes embert nevelt.


Nem fogsz hátulról hozzám dörgölőzni, fogdosni, megfogni a karom, magadhoz cibálni, vagy tripák módon hozzám szólni.

2017. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha egyedülálló lennék, akkor az lenne szimpatikus, ha a srác megkérdezi, hogy felkérhet-e / táncolunk-e / beszélgethetünk-e egy kicsit, miután köszön. Az pluszpont ha elmondja, hogy "nem akar zavarni", vagy rákérdez. És ha mégsem akarok, akkor ne mondjon el utána mindenféle k...nak.


Ami alapból kuka: rámarkol a seggemre, magához húz, "gyüssz topogni, gecó?" stílus, elrángat az ismerőseimtől, ilyen 1000éves hülye felszedős szövegekkel jön (Szép lábak, mikor nyitnak? és társai), kezembe nyom egy piát (ki tudja van-e benne gina).

2017. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem azok a csajok nincsenek itt akikhez odamész letapizod őket és utána táncolnak veled.

De sok ilyen van és bizony nem nehéz találni hiába írják, itt hogy nem szeretik nem a francokat nem szeretik. Persze ha nem jössz be neki otthagy vagy szól, hogy tiplizz innen. Ilyenkor menni kell tovább és kész.

Nekem kb 10-ből 8szor simán összejött(kb 3éve jártam sokat vidéki nagyvárosban szórakozni) persze kicsit részeg voltam mindig.

2017. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Fuuuh nagyon utalom amikor elmegyek bulizni a baratnoimmal es mindig van 3-4 ferfi aki a nyakamba liheg es leszolit meghivna egy italra de buzlik az alkohol szagtol,reszeg vagy a masodik mondataban mar arra utalgat hogy cuppantsam le. Undorito! Soha nem ismerkedem buliban sracokkal. A barataimmal,tesoimmal megyek bulizni. Iszunk picit,mertekkel! Tancolunk,beszelgetunk es egyutt megyunk jovunk,de nem pasizni megyunk! A ferfiak konkretan aru cikknek tekintik a noket. Pedig azert mert egy no eljar buliba es jol meri erezni magat egy szorkozohelyen az nem azt jelenti hogy szabad preda es ugrik a faa..ra.
2017. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
16%
Egy ideje van baratnom de en mindig egybol cselekedtem mint kerdeztem, szorakozo helyen nemhallasz semmit odamentem dorgolozni 80% engedi igazabol hozzajuk se szolok kb:D de kinek mijon be vagy h megy. De aza kulcs legyel magabiztos.
2017. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ,ha valami humoros ,okos szöveggel hívnának el, nem így hogy "gyere rázni".
2017. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez milyen papucs kérdés már... ha a csajnak tetszik vki, kezdeményezzen ő. Ha meg nem, akkor úgyis halott ügy...
2017. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!