Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azoknál a fiúknál/férfiaknál,...

Azoknál a fiúknál/férfiaknál, akik nem mernek/tudnak kezdeményezni, esetleg úgy gondolják, hogy nem az ő dolguk, nem lehet, hogy a neveltetésük miatt van ez valamiért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de valószínűbb hogy a társadalom helyzete miatt van így.
2014. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ott a kérdésben, hogy nem mernek. Miért nem mernek? Mert rossz tapasztalataik lehetnek, csalódtak a visszautasítások miatt. Egyébként lehet benne neveltetés is, de ez szerintem ritkább.
2014. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Engem pl folyton leordítottak otthon,nem engedtek sportolni,elhíztam,nem engedtek programokra..

2014. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. én még sosem kezdeményeztem, mindig csak a lányok. de ezért szar ez így... de hiába, nem lett több inbizalmam
2014. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért nem merek kezdeményezni mert nem tudom hogy az adott lánynak bejövök e.

A legtöbb lánynak a rosszfiúk kellenek és én nem vagyok az.

2014. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon sokáig nem mertem (igen, részben neveltetésből, részben betegség miatt), de a próbálkozásokkal se jártam sokkal jobban. Részben viszont a lányok is hibásak, mert a többség élből lepattintja azt, aki valami miatt nem jön be nekik elsőre.
2014. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is félénk voltam, meg érzékeny természetű. Próbálkoztam az interneten, társkereső oldalakon, mert ott már megvolt bennem a kellő bátorság. Ott viszont sajnos tudjuk, hogy hogyan mennek a dolgok, a lányok viselkedése miatt, ezt már talán nem is kell ecsetelnem.
2014. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Elek19 válasza:
A kezdeményezés a férfi dolga de nekem egyszerüen nem megy és ahogy írtad ez a nevelésemböl fakad .
2014. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!