Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret, de utálja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de utálja, hogy szeret. Most mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Ez egy 10 éves történet, ahol ismeretségből, barátság lett, majd szerelem, majd kapcsolat, majd szakítás, majd pedig 3 éve gyötrődés. A csajnak ráadásul van egy kétéves komoly kapcsolata. Gondolom pár hónap és házasság, majd gyerekek, az összeköltözés rég megvolt, miegyéb… De azért még mindig sokat gondol rám, szeret és ezért utál, úgy, hogy 3 éve nem is nagyon beszélünk és akkor is csak mirólunk. Sosem értettem, hogy akkoriban miért bizonyultam kevésnek, de már nem is érdekel. Az is elmúlt már, amikor próbáltam vele ezekről beszélni. Az is bizonyossá vált, hogy nem foghatom fel ésszel azt, hogyha valakit szeretsz és az viszont szeret egyértelműen, akkor azt a helyzetet hogyan lehet gyűlölni. Ellenben szeretném végre megérteni, hogy mit lehetne ezzel tenni, nálam megállt a tudomány ezért szeretnék itt tanácsot kérni.
2017. dec. 27. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Könyved el hülyének és ne foglalkozz többet vele.

31/f

2017. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engedd el, ne kínozd vele magad.
2017. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ezzel az elengedéssel az a gond, hogy én már rég megtettem. A szerelmemet nem tudom elengedni, mert az érzéseket nem nagyon lehet irány érvekkel. Tudom, az élet nem kívánság műsor, menni kell továb stb. A gond csak az, hogy az illető minvig visszajön mint egy bumeráng és elkezd ajtókat nyitogatni.

2017. dec. 27. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad neki hagyni. Te is látod, hogy nem vagy neki fontos, van neki más stb., de azért kéne az egójának, hogy te is ott legyél. Ebben semmi szeretet nincs részéről, mert undorító, amit művel.
2017. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

El is küldtem a fenébe karácsony alkalmából amivel gondolom egy félév nyugalmat szereztem is magamnak :)


Lassan csak elmúlik az élet.

2017. dec. 28. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!