Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy kapcsolatban lévő csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban lévő csaj túl kedves, sokat jön velem mindenhova, folyton viccelődik, akkor lehet, hogy nyitni akar egy új kapcsolat felé vagy csak játszik a pasikkal?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Résen kell lenni, és tesztelni kell. Megnézni, hogy reagál, ha elkezdesz nyomulni rá - a bókolást hogy fogadja, hogy viszonyul ahhoz, ha megérinted, átkarolod, esetleg kétértelmű megjegyzést teszel(amiben burkoltan benne van, hogy szívesen összejönnél vele). Vigyázni kell, mert orbitálisat lehet koppanni ilyen esetekben, amikor elringatod magad egy olyan ábrándban, hogy "valami alakul", közben meg végig csak hülyítve voltál.
2017. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy szeretőnek akar.

Én jártam már így... Sajnos..

2017. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is kedves vagyok az emberekkel, de semmi tobb.
2017. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieknek! :)
2017. dec. 28. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos semmiben nem lehetsz biztos, főleg ha nem tud őszintén beszélni az illető. Én is jártam így, adott és vett jeleket, aztán meg hirtelen meggondolta magát, hogy neki barátja van, és különben is csak barát/kolléga voltam neki (naná, akkor miért viselkedett minimum félreérthetően), és amikor megkérdeztem tőle, hogy minden barátjának/kollégájának engedi-e, hogy az arcát simogassák, meg a kezét fogják, akkor azt mondta, hogy nem, de ez szerinte belefér a barátságba. Én is azt hittem, hogy ki akar lépni a távkapcsolatából, minden jel arra utalt, hogy nem vagyok neki közömbös, és először még abba is belement, hogy a szülinapjára meghívjam sütizni, aztán meg jött a nagy koppanás. Ja és persze amikor említettem neki, hogy szerintem nem voltam neki közömbös, akkor felhívott, és leordította a fejem, hogy mit képzelek magamról, ne én mondjam meg, hogy ő mit érzett, és elkezdett hisztizni, utána megint beszéltünk, hogy ne haragudjak, és hogy magára vállal mindent, aztán meg megint én lettem a hibás, mert ő nem tudhatta hónapokkal korábban, hogy beleszerettem. Remélem, legalább egy kicsit mardosta a bűntudat, mert szerintem rohadtul átvert (persze én is hülye voltam, hogy hittem neki, de hinni akartam, hiába próbáltam eleinte távolságot tartani tőle). Szóval szerintem mielőbb próbáld vele tisztázni, hogy mit akar, és húzzátok meg a határokat. Van, aki egónövelésre használja a pasikat, van, aki pótlékot keres, de szerintem kevés olyan akad, aki valóban otthagyná a biztos (de esetleg szar) kapcsolatát is a bizonytalanért.
2017. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Függ attól is, hogy a kapcsolata előtt milyen volt veled. Nem feltétlenül játszadozik és akar veled lefeküdni. Feltehetően csak barát vagy, akivel lehet beszélgetni. Viszont elvileg te ismered a lányt, szóval te tudod csak kikövetkeztetni, mi nem látjuk a szituációkat.
2017. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!