Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy érett férfi azt írja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy érett férfi azt írja egy fiatal nőnek hogy többet ér a barátság mint egy rossz kapcsolat? Csak barátságot akar?

Figyelt kérdés
van egy érett férfi és csak barátságot akar nem akar kapcsolatot tobbet ér neki a barátság mint egy rossz kapcsolat de a én fital nőként bele szerettem amit ő nem tud
2017. nov. 10. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel annyit mondott, hogy veled rossz lenne a kapcsolat, ezért bele se kezd.
2017. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nem minden idosebb pasi akar kislanyokkal jarni, ez csak gyk hiedelem. Finoman lekoptatott.
2017. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mennyi idősek vagytok? Ha ő eldöntötte, hogy nem akar kapcsolatot, annyit tehetsz, hogy tiszteletben tartod. Lehet finoman célzás, hogy pont tőled nem akarja ezt, csak kimondani sem akarja így.
2017. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet barátként nagyon szeret, de barátnőként már felkötné magát;)
2017. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Priváthoz: azért ezek lényeges infók, ami kimaradt innen, hogy van most kapcsolata. Az külön érdekes, hogy várat. Nem tudom, hogy volt-e már valami köztetek, mert ha igen, akkor elég gáz az ember.
2017. nov. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem volt köztetek semmi, akkor lehet tényleg csak barátságot akar. Ennél többet lehetetlen mondani. Annyit tehetsz, hogy leültök decemberben és tisztázzátok alaposan mindkét félről, mást nem nagyon.
2017. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!