Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pár napja szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saucony kérdése:

Pár napja szakítottunk a barátnőmmel nagyon nagy fájdalmat érzek. Nektek mennyi idő volt mire fel dolgoztátok?

Figyelt kérdés
néha ír sms-t ha arra nem válaszolok akkor keres viberen de idővel letilt. majd újra kezdi igazából én voltam a gyökér de már nem lehet helyre hozni.. nem meg csalás volt de úgy érzem másfél év elég volt neki. ti meddig szenvedtetek? jelenleg azt érzem bele halok, ha valaki hozzá nyúl. az ideg szétvág.

2017. dec. 31. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hamarosan pont vége az évnek: jó alkalom, hogy fogadalmat tégy: jövőre kőkeményen becsajozol és megkeresed az utódját annak a nőnek, aki ilyen szenvedést okozott.
2017. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj szilveszterkor valaki biztosan alávág a volt barátnődnek lehet pont én leszek ;)
2017. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eslőnek köszönöm. a második meg ott rohadj meg anyukádba :)
2017. dec. 31. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Elviszlek bulizni.

N

2017. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismizzünk :)
2017. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!