Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 hónapja szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakítottunk a barátnőmmel de nekem nagyon hiányzik legszívesebben úgy rá írnék de tudom hogy hiába ti mit tennétek ilyenkor? Volt már valaki ilyen helyzetbe? Hogy felejtsem el? 2 és fél éves kapcsolat .

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 13:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Este a legrosszabb és reggel de főleg reggel mert mikor fel kellek hajnalba állandóan rá gondolok és forgolódom jobbra és balra de minden egyes reggel ez van .
2017. szept. 19. 13:10
 2/7 anonim ***** válasza:

En epp ebben a helyzetben vagyok. Kicsit több, mint egy hónapja lett vege. Csak fel évig tartott, de addig elég intenzíven, számomra meg mindig nem tisztázódott miert lett vege. Azóta kerestem egyszer részegen, ami megsúgom hiba volt, semmire nem mentem vele. Egészen addig a pillanatig (amíg meg részegen is lepattintott) nagyon remenykedtem, minden nap késztetést éreztem ra, hogy rairjak. Mióta az az eset történt, egy hete kb, mar jobban erzem magam, ugy ahogy, de meg mindig nagyon rossz. Ma például beteg vagyok, egesz nap fekszem, semmi dolgom úgyhogy nagyon sokszor eszembe jut. Amit tanácsoknak tudok, hogy ne nézegesd öt sehol (Facebook stb), mert csak ront a helyzeten, ne keresd, ha valamit akar majd ugyis keres es kosd le magad, hogy eszedbe se jusson. Ezt megteheted bármivel, belemerulsz a tanulásba, munkába, uj sport, uj könyvek, sorozatnezes (nekem ez segített a legjobban), esetleg vasarolgatas, baratok, buli (de ezt nem igazán javaslom), család. Ezek segítenek, hogy ne gondolj ra állandóan es egy idő múlva elmulik. Elfog múlni, nekem is volt ket eves kapcsolatom, azt hittem soha nem felejtem el, de ma mar eszembe se jut. Tényleg idő kérdése az egesz. Az emberek ott rontják el, hogy nem adnak maguknak elég idot, azt hiszik egy hónap alatt tul lehet rajta lenni, pedig sokszor hónapok, évek kellenek hozza. Esetleg megpróbálhatsz ismerkedni is, hatha meg ismersz valakit aki felkelti az erdeklodesed.

Kitartást neked es magamnak is, ne aggódj, tul fogjuk élni, csak ne keresd. Ha esetleg a sors is neked szánta, ugyis lesz meg lehetőséged, ha pedig nem, akkor ugyis elfelejted idővel. :)

(Sajna en meg egy suliba is járok vele, úgyhogy szuper.)

Tul leszünk rajta.

20/L

2017. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem tudom mai napig a konkrét szakítás okát de fb még írni se tudok neki mert saját magát tiltotta fb.on is amit ezt sem értek ha már nem akar tőlem semmit minek tiltsa le saját magát onnan sőt amióta szakítottunk képeket se rak fel instagramon is minden képet ki törölt magáról és rólunk is lehet így dolgozza fel a szakítást nem értem komolyan .
2017. szept. 19. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igy dolgozza fel. Viszont te se figyelgest, ha jobb neked akkor te is tiltsd magad, lehet jót tenne. Előző kapcsolatomnal is ez segített nekem például. Most pedig a sorozatok. A lényeg, hogy kosd le magad annyira, hogy ne gondolj ra es jobb lesz. :)
2017. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
próbálom nem nézegetni ami nehéz vagy ha meg látom egy képen rendesen ki ráz a hideg nem tudom miért van ez de ha pl instagramra fel rakom a napomat akkor meg nézi ha nem akar rólam semmit meg ilyenek akkor minek nézi meg a napomat ahol magamról teszek fel képet ? nem értem .
2017. szept. 19. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megnézi az exem. Szerintem nincs ok. Ne gondolkozz ennyit ezen, hogy mi miert van, legalább próbálj meg fejben tovabb lepni azzal, hogy nem gondolkozol állandóan ezen meg hogy mi miert van.
2017. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy reménykedek de tudom hogy fölöslegesen de tudom hogy ezek a rossz napok nagyon sokáig fognak tartani előző kapcsolatom 12 hónap volt és több mint 1 évet szenvedtem a mostani pedig még több volt előre félek már .
2017. szept. 19. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!