Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel kedden szakítottun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel kedden szakítottunk 1 év 9 hónap után! Ezek a dolgok normálisak ha nem haraggal váltunk el? Többi lent!

Figyelt kérdés

Mikor kedden szakítottunk már másnap beszélgettünk hogy innentől hogyan miképp lesz !

aztán kedd óta minden nap beszélünk valamikor felhív meg Viberen írogatunk egymásnak...ma kérdezte hogy nem e találkozunk holnap szeretne látni meg beszélgetni egyet meg a baráti társaságunk látja hogy így hogy nem vagyunk együtt még barátok maradunk !

Ez így normális ?

Mert ismerőseim akik szakítottak egymással azok egy jó ideig nem is beszélgettek egymással ...



2015. máj. 9. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nektek így jó, akkor igen. Mit nem adtam volna, ha nekem is sikerült volna így szakítanom! :)
2015. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér a barátság. Nekem ugyan még sose sikerült de neketek szurkolok
2015. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
akiknek így elmondtam mindenki meg volt lepődve ...mondjuk én is ! nekem ez az első ilyen szakításom de elég durva :D
2015. máj. 9. 21:48
 4/13 anonim ***** válasza:

Örülj hogy nem kiállt kígyót, békát!

Szeret még, csak nem tudja mit akar!

Tanuld a szeretkezés technikáit!

Lehet hogy a szex a baj!

Emberileg pedig nagyon kedvel!

Nem nagy durranás jó szeretőnek lenni!

2015. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

örülök is !

Én vettem el a szüzességét ha ez számít és sohasem panaszkodott !

részéről indult a szakitás mivel elmúlt a szerelem a részéről ...okát nem tudja csak annyit mondott h szépen lassan elmúlt

2015. máj. 9. 21:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül furcsállják, mert nem ez a megszokott, de nem lehetetlen. Plusz hülyeség lenne valakit kitörölni az életedből, akit egyébként kedvelsz és fontos Neked, és van egy csomó közös emléketek.

Van olyan exem, akivel évekig együtt voltunk, és a mai napig jóban vagyunk, pedig nem most szakítottunk. Hiányozna nagyon az életemből, ha akkor úgy döntünk, hogy soha többet nem beszélünk, viszont a szakításon túltenni magamat ettől nem volt könnyebb...

2015. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát igen ez a rossz benne hogy nem akarom végleg elfelejteni de a továbblépést sem könnyíti
2015. máj. 9. 21:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Én sose értettem, hogy ha nem vesztek össze és szakítotok, miért kell a másikat mindennek lehordani meg elmondani milyen rossz is volt vele lenni. Szerintem ez tiszteletlenség, főleg azzal akivel eddig mindennél jobban szerettétek egymást, ráadásul ha igaz lenne, akkor mi a francért volt eddig veled?


Egyébként több olyan ismerősöm is van, akik teljesen normálisan szakitottak, vagy idejük nem volt egymásra, vagy elköltöztek vagy egyszerűen elmúlt. Utána attól meg barátok maradtak, jóban egymással.

2015. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
meg szerintem még a közeljövőbe ebből még akármi lehet és ezt ö is mondta hogy nincs ki zárva
2015. máj. 10. 11:15
 10/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Én drukkolok nektek, hogy sikerüljön megoldani a problémáitokat! :)

2015. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!