Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek mennyire meghasonulás ha úgy érzem hogy nem tudnék egy lány mellett kikötni és nyíltan sumákolás nélkül több nyitott kapcsolatban gondolkozok és szexorientált vagyok?

Figyelt kérdés

Vonz a külső belső változatosság a különböző személyiségek de mindezt nem érzelmek nélkül azért.


Mi a véleményetek a nyitott kapcsolatokrol a sok szexről?


Ti is az elején tisztázzátok vagy spontánkodtok


31 f


2018. jan. 1. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem is vonzott egy néhány évig, pont azért amiért téged, de ez hosszú távon nem normalis.

Én is szexorientalt vagyok.

Elején tisztaztam. Ha több volt egyszerre tudtak egymásról. Egyszer volt olyan, hogy 1 tudott kettorol, egy tudott egyről és az egyik egyikről sem. Upsz. Mivel nem került fel a téma.


Én ezt befejeztem és már csak egy embert akarok az eletembe, aki nem lépett még be és nem ez az újévi fogadalmam.

Remélem kigyogyulsz a nyitottakbol egyszer. És lecsillapodsz egy kicsit majd. ;)


Ha megtalalod 'azt' a nőt nem vágysz majd masra. De képzeld el ha nyitottakon túl megtalalod azt a nőt, beleszeretsz és csak öt akarod majd kinden oldalaval minden formaban de neki kellenek majd a szeretők is. Ezen gondolkodtál?


N

2018. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Abból a szempontból, hogy úgy érzem, nem tudnék kikötni egy ember mellett, én is ilyen vagyok. Bár én még csak 21 éves, lehet idővel kinövöm, most a kalandozós időszakomat élem.


Viszont nyitott kapcsolatba sose kezdenék. A kapcsolatnak nálam akkor van értelme, ha csak egymásért vagyunk, szerelemmel. Anélkül max szexkapcsolat. De ha neked így jó, és találsz erre partnert, akkor hajrá :D

2018. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

14:16


Egyérttek akár igazad is lehet.


Atillának nem tudom milyen apropóbol volt több felesége de állitólag mindet szerette.

Iszlám meg számomra őrült.


Igen már beleszaladtam ilyen lányba és akkor nagyon rosszul is viseltem akkor én is úgy voltam hogy csak ő

2018. jan. 1. 15:21
 4/4 A kérdező kommentje:

14:35


Na nálam pont ez az, hogy én gy gondolom hogy valamilyen szintü érzelem és szimpátia nélkül

-mégha ebbe jelentős szerepet játszik a kémia is- nincsen


Én még -ha elmennék- egy prostituálthoz aki szimpatikus őt is szeretném egy szinten kémiától függetlenül

2018. jan. 1. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!