Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagyok egy nőbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok egy nőbe, de esélyünk nincs most találkozni akkor bunkóság ha FB-n írom le neki?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 12:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne tedd.
2018. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Kiröhögnék egy olyan embert, aki nem a párom, nem ismer igazán, nem töltöttünk együtt x időt, mégis azt mondja, hogy szerelmes. Nekem ez kb egy szinten van azzal, mikor a kamaszlányok teleposzterezik a szobájukat valami énekes fotóival, mert hogy ők "szerelmesek" belé.

2. Ez nem facebook-chat téma. Oké, ha már kapcsolatban vagyunk, és chatelünk, akkor nyilván belefér a "szeretlek", de elsőre ott közölni? Háááááát..... Ez is elég kamaszlányos nekem.


Szóval ha tini csaj vagy, akkor hajrá, máskülönben szerintem hanyagold.

2018. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"Ha szerelmes vagyok egy nőbe, de esélyünk nincs most találkozni akkor bunkóság ha FB-n írom le neki?"


Csak akkor írj neki, ha már lesz esélyetek találkozni!

2018. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Pont nem olyan rég kérdeztem meg személyesen nőket erről. Azt hogy Facebookon ráírjak a kiszemeltre rögtön leszavazták!

Végül azt mondták legtöbben hogy hívjam fel az illetőt (nem sms!).

Volt aki azt is mondta hogy keressem meg a munkahelyén, vagy vàrjam meg amíg végez és személyesen hívjam el egy randira.

Szóval Facebook nagyon rossz ötlet. Egyébként akit én elhívtam később elmondta hogy rengeteg férfi ír így rá Facebookon és automatikusan tiltja őket! Szóval ha valóban komolyan gondolod, személyesen vagy telefonon keresd meg és hívd el egy randira, de csak ennyi többet ne mondj ,nehogy szerelmet vallj neki! Mert megijed.

2018. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem bunkóság, de én nem tenném. Nincs akkora súlya, nem lehet annyira komolyan venni. Ha már személyesen kimondtátok egymásnak, akkor utána lehet így is, de elsőre szerintem várd meg mindenképpen a személyes találkozást. Ne sürgesd a pillanatot. Tudom ez kicsit nyálasan hangzott, de attól még szerintem igaz :D
2018. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Én a páromat telefonon hívtam fel és úgy kérdeztem meg hogy akar e velem járni. Ennek most már 20 éve. Mondjuk gyakran beszéljünk róla hogy mekkora hülyeség volt de azóta is együtt vagyunk és jókat nevetünk rajta.Szerintem teljesen mindegy,bunkóságnak meg biztos hogy nem bunkóság.Bár a személyes találkozónak nagyobb a súlya. próbáld meg
2018. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Mit mondhatnék neki ha eljön velem valahova? Megijeszteni nem akarom,hogy rögtön elmondom neki,hogy bele szerettem.

pl: Van valami amit elszeretnék mondani már régóta.Sokkal többet érzek irántad mint barátság.Régebben mikor láttalak minden megmaradt bennem.Emlékszek a ruhájára az illatára mindenre.Állandóan csak rá gondolom este amikor lefekszek ő az utolsó gondolatom és reggel ő az első.Szeretném többször látni.Vele lenni.Nekem tényleg ő a NŐ! vagy ez már nyálas vagy még elviselhető?

2018. jan. 5. 15:14
 8/20 anonim ***** válasza:

Mindenképp jobb ott leírni, mint se szóban se írásban, sehol.


A legjobb az lenne ha találkoznátok kettesben valahol, de ha nem jön össze, akkor jó a net is. A mai világban ez természetes hogy a neten levelezünk.

Szerintem vállalhatóha ennyit elmondassz neki, legalább egyértelmű lesz. Hajrá! :)

2018. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
de akkor amit leírtam az korrekt ha elmondom neki személyesen?
2018. jan. 5. 15:53
 10/20 anonim ***** válasza:

Figyelj én annak tartom. Amúgy is nagyra értékelem az őszinteséget. Örülnék neki ha valaki lenne ennyire bátor...

De lehet mindannyian másképp vélekedünk erről.

2018. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!