Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan segítsek a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a barátnőmmel, nagyon szeretjük egymást, jól megvagyunk. Az utóbbi pár hétben viszont azt vettem észre, hogy nagyon szomorú, sokszor sír, és nem tudja (vagy lehet, hogy csak nem akarja) megmondani, hogy miért. Eléggé megijedtem, mert alapból egy mosolygós, vidám lány, de mostanában csak nagyon ritkán látni ilyennek.

Velem egyébként ugyanúgy viselkedik, mint azelőtt, leültettem és próbáltam is kérdezgetni, hogy mi a baj, de csak annyit tudtam meg, hogy a kapcsolatunkkal nincs semmi problémája.

Szeretnék neki segíteni, de félek, hogy komolyabb baja lesz. Ugye nem lehet, hogy depressziós? Sosem láttam még ilyen állapotban. Hogyan segítsek neki?

21F 19L


2018. jan. 7. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sokat tehetsz. Türelmesen vársz, amíg megmondja, mi a baja. Ne faggasd, attól csak még jobban befordul.
2018. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél mellette, vigasztald, öleld át, támogasd, de ne faggasd - idővel el fogja mondani, hogy mi a baj.
2018. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nincs semmi baj.. Nálam is volt egy ilyen időszak. Basszus, attól nekiálltam bőgni, hogy bableves helyett, babgulyást főztem..:D Szóval lényeg a lényeg, hogy a nők nagyon bonyolultak. Nem mindig van valami bajuk, van mikor egyszerűen csak "rátör" az emberre a sírhatnék. Nekem a párom mindig mikor látta, hogy megint kezd elkapni ez a.. búskomorság, odajött, megpuszilgatott, megszeretgetett, elmondta, hogy nagyon szeret.. És mindennél jobb volt, mikor csak ölelt, és ölelt.. És ezzel megnyugtatott. Tény, hogy a mai napig van amikor ha csak csúnyán szól, bőgni tudok (de ez inkább a havi bajos napjaimkor fordul elő). Szóval csak szeresd.:)
2018. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!