Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan segítsek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek aki 27 éves és nem volt még soha pasija?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmről van szó, 15 éve ismerem. Teljesen normális, kedves lány csak nagyon fél a pasiktól. Viszont iszonyatosan szenved a hiányuktól. Járt pszichológushoz, de semmit sem ért. Azért akarok neki segíteni, mert egyre rosszabbul van, egyre depressziósabb és félek hogy kárt tesz egyszer magában, mert annyira utál már élni.

Kérlek ne írjatok privátot, nem én rólam van szó és csak hasznos tanácsokat szeretnék kapni, amit jó ha mindenki lát, mert másnak is lehet rá szüksége!



2016. jún. 9. 20:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Külsőleg rendben van? Ha esetleg nem, szedd ráncba. Segíts neki csini rucikat vásárolni, tanítsd meg sminkelni, mittomén.
2016. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha pszcihomókus nem segített, akkor te mennyivel leszel szerencsésebb?


Önmagában a pasi hiány nem öl meg, Viszont ha kárt tesz magában, ott a fiúk nyomnak a latba a legkevesebbet. Lehet olyan dolgok vannak a háttérben, amiről álmodni sem mernél (pl, kiskori zaklatás és ezért fél a pasiktól). Amíg az ember nem lát tisztán, addig próbálhat segíteni... de a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.

2016. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nekem meg csajom nem volt még és itt vagyok 27 évesen...
2016. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%
Ötezeré' vállalom.
2016. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Rendben van külsőleg, sztem szép nagyon.

Annyit tudok a családjáról hogy az apjának kicsi kora óta szeretői voltak. De én nem láttam rajta sose hogy nagyon megviselné. Bár csúnyán beszél mindig az apjáról.

Tudom hogy nekem sincs sok esélyem segíteni neki,de mivel szeretem nem hagy nyugodni a dolog.

2016. jún. 9. 20:39
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Miért fél ennyire a pasiktól?

Mi az ami miatt nem sikerül az ismerkedés?


Rengeteg pasi van aki szeretne ismerkedni, de a nők egyszerűen nem fogadják a közeledésüket. Én megértem, hogy ha valaki bunkó, meg csak szexre akarja a nőt, akkor azt egy rendes nő visszautasítja. De egyre többen vagyunk, akik nem erre hajtunk, komoly barátnőt szeretnénk, vagy ha nem is lesz belőle semmi, legalább egy baráti beszélgetést. Szerintem sokunk normálisan ír és beszél, ha még látszik is rajtunk hogy félénkek vagyunk. Saját tapasztalatimból beszélek. Elég kemény visszautasításokba ütközünk.


Én például szívesen megismerném a barátnődet, de nyilván úgysem lesz belőle semmi, mert nem ismerkedsz interneten és blabla...


Társkeresőt vagy ilyesmit próbáltatok már? Normális társaságokba járást, ami nem bulizás, kocsmázás vagy diszkózás?

2016. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy ne lenne pasi körülötte. Régebben sokat jártunk együtt bulizni. Most már nem, mert nekem vőlegényem van. Egyszerűen csak meghátrál ha közelednek felé. Oké, voltak többen is akik csak szexre hajtottak, de volt normális is és azokkal is ilyen. Azt mondja nem tud megbízni egyikben se, és nem hiszi el hogy elég jó egy normális, helyes pasinak.
2016. jún. 9. 20:52
 8/29 ittittitt ***** válasza:
hozd össze egy normális férfival .baráti társaságból ,ha már ismeri valamennyire az jobb mint egy teljesen ismeretlen figura .egy olyan aki pozitívan hat rá.de hogy lehet 27 évesen nem volt még senkije? lehet annyira extrém eset ,hogy el ijeszti a pácienseket?
2016. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

És barátkozni sem akar normális pasikkal? Mert ha van olyan, aki türelmes lenne vele, egy darabig barátilag találkoznak és ha kialakul belőle több, akkor kialakul, ha nem, akkor nem.


Nem biztos hogy erőltetni kellene a dolgokat a párkapcsolatra, ha nem akarja ő sem.

2016. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nincsenek manapság türelmes férfiak. Volt olyan aki felé nyitott de a pasi lelépett mert 2 hét után még nem volt szex. Na ez után sem volt könnyű őt összeszednem annyira maga alatt volt. 1x lebeszéltem egy négyes "randit", igazából csak találkozó lett volna, én és a vőlegényem meg a vőlegényem egyik barátja. De nem jött el a barátnőm. Azóta nem merek próbálkozni ilyennel.
2016. jún. 9. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!