Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy segítsek a barátnőmnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a barátnőmnek? Szügségem lenne a tanácsotokra és ötleteitekre vagy kevésbé jobb helyzetben a tapasztalatotokra.

Figyelt kérdés
A történet az lenne hogy a barátnőmmel egy közel 2 hónapos veszekedéssorozaton vagyunk túl. A probléma szerencsére ezen oldala megoldódott. De a barátnőmnek azóta semmi kedve semmihez és csak úgy van (nem mondom hogy velem ez másként lenne de nem akarom mutatni előtte mert attól csak még roszabbúl érezné magát). Rengeteget beszélgetek vele hogy megtudjam mi az a dolog amivel segíthetnék neki de azt mondja hogy ő sem tudja és nem érti hogy miért van ez, de mikor kérdezem hogy az idő segítene e azt mondja hogy igen de én nem szeretném hogy szenvedjen. És a probléma eredete nem az hogy már nem szeret!(ettől kíméljetek mert ezt áttbeszéltemvele és nemez a probléma mert borzasztóan szeret (én is őt) és ezért szenved mert nem akarta a történtetek)csak szegénykém nem tud túllépni és segíteni szeretnék neki mert NAGYON SZERETEM!! ha veletek is előfordult ilyen vagy lenne ötletetek akkor hálás lennék ha megosztanátok velem. A HÜLYESÉGEKTŐL KÉRLEK KÍMÉLJETEK!... 18/F

2013. febr. 22. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfeledtettni vele a történteket, bármi is legyen az. Szeresd, legyél vele, érezzétek jól magatokat és majd túl teszi magéát rajta.
2013. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg tartsatok egy kis szünetet egymással 1-2-3 napot
2013. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi konkrétum nincs a kérdésben! Így mégis, hogy

gondolod, hogy valaki olyan tanácsot tud adni, ami

nem egy általános maszlag?


Amúgy pedig, ha nem is mutatja, nem is mondja, egy

2 hónapos veszekedés-sorozat szerinted mennyire vi-

sel meg valakit? Ne várd már, hogy minden happy le-

gyen!

2013. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,ha már azt mondta,hogy az idő segítene,akkor az már nem egy 100-as kapcsolat! Lehet,hogy szeret,de az nem jelenti,hogy veled is akar maradni és veled is fog maradni! Én ebből egy dolgot szűrtem le,hogy a leányzó a szakításon gondolkozik!
2013. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől féltem hogy szakítani akar velem , de ezt teljesen őszintén megbeszéltük és 100% tudom hogy nem hazudik mert kimondja amit gondol,természetesen nem azt várom hogy egyik napról a másikra.., nem is várom el tőle hogy jobban érezze magát persze ezt szeretném mert szeretem! Nem gondolodik a szakításon csak öt megviseli azt h összevesztünk persze engem is. És azóta az időmellet azt is mondta hogy jólesik neki ha velem lehet és másra nem is vágyik , szereti ha megölelem és érzi hogy szeretem. Igazából a probléma megoldódna egy két alatt, de tudom most azt mondjátok hogy várjam meg de azokból tettem fel a kérdést hogy minél előbb tudjak segíteni a szerelmemen és ne szenvedjen.
2013. febr. 23. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!