Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki lehet szeretni egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet szeretni egyik pillanatról a másikba párunkból?

Figyelt kérdés
kb 1 év 3 hónapja voltunk együtt amikor a párom úgy döntött szakítsunk,ez alatt 4 napig szenvedtünk,mikor rájött hogy rossz döntés volt(szinte jó hatással volt ránk,megbeszéltük) 1 hónap múltán semmiból jött egy érzés hogy nem szeretem,a kapcsolatunk mindig jó volt,nagyon szerelmesek voltunk,komromisszumos,nem veszekedtünk nagyon,mindenbe egyet értettünk,most is,de máshogy érzek már,egyszerűen imádom mint ember,de rettentően meg vagyok ijedve,nem akarok szakítani,bele lehet szeretni újra valakibe? tapasztalatokat vagy tanácsokat szeretnek kérni:/

2018. jan. 10. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy ki mit ért szerelem alatt. Szerintem ilyen nincs. Ez inkább a megszokás átka. Az ember mindig vágyik valami újra. Ő már megvan, megszoktad(meguntad?) ami szerintem teljesen normális. Előbb vagy utóbb mindent megununk. Ilyenkor túl kell tennünk magunk ezen a kedvünkön és látni hogy miért is szeretjük, miket éltünk át vele stb. stb. Ha szakítanál vele, először valószínűleg örülnél, szabadnak éreznéd magad, ki élveznéd új dolgokat, de pár hét/hónap és már hiányozna is ez az "unalmas" személy.
2018. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,mer tudom hogy szörnyen hiányozna,és mindig ez dönt vissza a jó oldalra,de egyszerűen nem tudok ezen az érzésen túlesni,mondta hogy ő már ezen rég átment,mindent megpróbálok,mer kár lenne ezt az összhangot eldobni szerintem
2018. jan. 10. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy kedv. A kedved nem biztos hogy képviseli az érdeket. Szereted? Valószínűleg igen! Jó vele lenni? Jobb ember leszel mellette? Képesek vagytok együtt haladni? stb stb. Ha ezekre a kérdésekre igen a válasz, akkor jó ötlet azért eldobni, csak mert valami másra vágysz? Ha ezt elfogadod, utána a vágy is eltűnik.
2018. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mostanába csaladi gondjaink voltak,szüleim elváltak,nem tudott testvér születése,sokan mondták hogy állhat ez a dolog mögött is,remélem átmegy végre
2018. jan. 10. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha találkozol egy nála jobb képű pasival, akkor igen.
2018. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!