Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy komoly párkapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly párkapcsolatban a férfiak mennyire nagyvonalúak a barátnőjükkel?

Figyelt kérdés

- rendszeresen vesznek nekik ajándékot

- meglepik ezzel azzal

- elkérik a benzin költségének a felét is

- mindenki külön kaszán van ami azt jelenti hogy mindenki a saját költségeit fedezi és soha nincs semmien ajándékozás (ha van pénze vegye meg amit akar)

- a nagyvonalúság kimerül egy latteban amire meghívja a férfi a párját egy kávézóban


Felnőtt férfiakról van szó olyan kapcsolatokban amelyek régebbiek.



2018. jan. 13. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy komoly párkapcsolat a kölcsönösségen alapul. Tehát akivel ez kölcsönös, azt gyakrabban fogom meglepni ezzel-azzal, mint aki csak "elvárja" a meglepetéseket.
2018. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

Közös kassza, ha valóban komoly a kapcsolat.

Rendszeresen ajándékot venni, ha nincs alkalom? Minek? (Ezt nőként kérdezem.)

Néha a figyelmességből vett virág, kedves gesztus. :)


Egyénfüggő, hogy ki mennyire gáláns. Lehet valaki kőgazdag, ha a fogához veri a garast és rettentően zsugori.

2018. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha nincs közös kasza és nem élnek együtt akkor hogyan münködik?
2018. jan. 13. 21:52
 4/16 A kérdező kommentje:
Fogához veri a garast az aki olyan virágcsokrot ad születésnapra amiben épp annyi szál rózsa van hogy csokornak számítson az összekötött virág?
2018. jan. 13. 21:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A külön kasza fontos:)

Nem szeretem, ha mikor megyünk a rétre, akkor közös kaszával kell kaszálni.

2018. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocs kassza*
2018. jan. 13. 22:00
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Egy tudatos férfi nem költ a nőkre egy fillért sem, mert nincs rá szüksége. Én sohasem nyúltam a zsebembe, és még soha egyetlen nőm sem ajánlotta fel, hogy fizethetnék helyette bármit is, gondolom ez nem véletlen.
2018. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Érett emberek között amíg nincs gyerek mindig külön kassza. Pont ettől érett egy kapcsolat, hogy nem kell a pénzen vitázni, meg nem aggódunk rajta, hogy a másik mennyit költ és mire. Felnőtt ember, nyilván tud a pénzzel bánni, és a közös dolgokra is hagyni fog, mert szeret. Ez bizalom kérdése.

Ennek az ajándékozós baromságnak meg semmi köze a kapcsolat komolyságához. Ez nem az anyagiakon múlik. Mi személy szerint meglepjük egymást, de csak nagyon apró dolgokkal. És KÖLCSÖNÖSEN!! Inkább figyelmességekkel, nem kézzel fogható dolgokkal. Ha messzebbre megyünk nálunk alap dolog, hogy felezzük a benzint és az egyéb költségeket vagy legalább is mindenki fizet valamit. Kisebb dolgokra, mint kávé vagy reggeli gyakran meghívjuk egymást. Ami nem közös dolog azt meg mindenki fizeti magának. Párezer forinton sosem garasoskodtunk, de a kölcsönösség nagyon fontos szempont egy komoly kapcsolatban az anyagiak terén is. Számomra kicsit sem vonzó egy olyan férfi, aki elhalmoz minden baromsággal, és nem is gondolnám érett embernek. 6 év alatt szerintem ketten összesen nem költöttünk 50 ezret ajándékokra. Fölösleges baromságnak tartjuk a nagy értékű ajándékozást, pláne hogy egyikőnk sincs rászorulva a másik pénzére.

2018. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

ha együtt is élünk akkor közös kassza. ha valakinek valamire szüksége van akkor ha tehetjük alap, hogy az megkapja. mi belőttünk párommal egy tök jó egyensúlyt, ilyesmiből soha nem volt gond... apró ajándékok, meglepik, az meg alap, de itt nem a pénz a lényeg, sokkal inkább az odafigyelés, maga a gesztus... pl héten is valamelyik nap párom tudta, hogy sokáig dolgozok, mert most nagyon sok a munka a cégnél, és 9ig bent voltam, és tényleg már élni alig volt kedvem kb mikor mentem haza, és otthon meg a kedvenc kajámmal várt, még sütit is csinált, pedig csak egy átlagos hétköznapról volt szó, semmi ünnep, de nekem ez például nagyon nagyon jól esett...mondjuk azért én meg fontosnak érzem, hogy csak úgy meglepjem egy két szál virággal vagy valami, annyira tud neki örülni... vagy ha ő van lemaradva picit valamivel, pl. lakás rendbetétele körül, akkor szó nélkül besegítek neki. szóval nálunk inkább ilyenek vannak, hogy nagyon tudjuk a másikról, hogy épp mire vágyna, mit hogy szeret, és igyekszünk ilyen apró figyelmességekkel kedveskedni egymásnak.

Amíg nem éltünk együtt, amikor megismerkedtünk, akkor kisebb ajándékokat néha vettünk egymásnak, pl egy csokit csak úgy, de soha nem ez volt a középpontba, hogy most hűha ilyen olyan ajándékot vegyünk egymásnak. soha nem volt filléreskedés, meg nem ezt méricskéltük soha hogy ki mennyit költ. de szerintem teljesen lényegtelen is, ha szeretem a páromat, és azt állítom neki, hogy nekem ő a legfontosabb, akkor nehogy már pont attól az embertől sajnáljak minden fillért... ez nekem valahogy soha nem is férne össze...

2018. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a lány. Ha egy visszafogott, kedves nő, akkor még az egyetemi tandíját is állom. Ha viszont egy beképzelt insta-celeb, akkor fizetheti magának a mcdonalds kaját is.
2018. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!