Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan élitek/éltétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan élitek/éltétek meg egy komoly párkapcsolatban a szerelem elmúlását, azt az időszakot, mikor elkezdtek zavarni olyan dolgok, amik előtte nem?

Figyelt kérdés
2017. szept. 11. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Olyankor lesz fontos a kompromisszum készség, ami napjainkban az "igazodjon mindenki hozzám mert egoista pötsfejvagyok" felfogású emberekből hiányzik. Sőt azt sem tudják mi az. A legrosszabb hogy nem is érdekli őket.
2017. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Azt az időt szerintem jól átvészeltük.

Sokkal erősebb probléma hogy változunk folyamatosan és pl. azok a dolgok amik segítetek minket összehozni már nincsenek úgy jelen az életünkben.

Pl. sokszor néztünk filmet együtt. Mostanra viszont évi 1-2 filmet ha megnézek. És kimondottan rosszul érzem magam filmnézés közben. Untat. Minden bajom van.

2017. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Az rendben van, hogy a kezdeti rózsaszínszemüveges fellángolás elmúlik, de ha a szerelem is, az nem túl jó. Ha zavar valamilyen dolog, engem vagy őt, azt megbeszeljük.l, de ezek csak apróságok szoktak lenni. szóval a szerelem nálunk nem múlt el így 15 év után sem, az idegesítő dolgai ellenére is nagyon szeretem.
2017. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a szerelem négy lépcsője:

szeretlek, mert az enyém vagy

szeretlek, mert ilyen vagy

szeretlek, de...

szeretlek.


Hajrá tovább, vagy vess véget!

2017. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Engem mindenki azzal nyugtatott, hogy ez a csiszolódás időszaka, és teljesen normális, ha az őrületbe kergetjük egymást néha. :D


Egyébként én nagyon rosszul viseltem, meg voltam róla győződve, hogy sehol sincs ennyi gond mint nálunk, és sose lesz ebből tartós kapcsolat, meg persze közben magamat is utáltam, hogy mekkora házisárkány vagyok, és miattam van minden, más nő tuti mosolyogva legyint ezekre.

Nekem az volt egyszer baromi nagy pofon, mikor valami full apróság miatt (összetört véletlen valamit otthon) úgy jött oda hozzám a párom, mint a kivert kutya, hogy mondania kell valamit, de ne dühöngjek nagyon. Na, az ott nekem elég nagy kijózanítás volt, hogy ennyire nem lehetek szörnyű, hogy azt is féljen elmondani, ha véletlen volt. :D

2017. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2# Mi attertunk a sorozatokra emiatt. 2 ev alatt ugyanis elfogytak azok a filmek, amik mindkettonket erdekelnek es mar kb nalunk is evi 1-2 film az az ujonnan kijovok kozul amit meg tudunk nezni kozosen. Sorozatok kozul viszont meg talalunk olyat, ami erdekes mindkettonknek.
2017. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

#6-os, a sorozatokat sem bírom megnézni. A legutolsó próbálkozásom a trónok harca volt, de a 2. évadot már nem fejeztem be. Nem bírtam tovább. Pedig a fantasyt szeretem. Gobdoltam csak sikerülni fog. De nem.

Egyedül a dokumentum filmeket vagyok képes végigülni.

OFF

2017. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam nincs ilyen. Én tudatosan élek.
2017. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt egy kisebb ilyen időszak, amikor picit elhanyagoltuk a kapcsolatot. Felfedeztük, megbeszéltük, változtattunk, és most boldogabbak vagyunk, mint valaha. Ahogy feljebb írták, tudatosan kell csinálni.
2017. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Tapasztalatom szerint ezt csak úgy lehet, ha a szerelem nem múlik el egyik részről sem. Még így sem könnyű, de ha mindkét fél kellően rugalmas, kompromisszumkész és komolyan szeretik egymást, akkor szerintem működhet. Egy párkapcsolat örömforrás, de személyiségfejlődési lehetőség is, de annak vannak nehezebb pillanatai. A lényeg, hogy mindketten így álljanak hozzá.
2017. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!