Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet köztünk legalább barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk legalább barátság?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt aki tetszik. Meg barátja van derossz kapcsolat.

Azt mondta h szerinte mi hasonló személyiségek vagyunk.

El is jön velem beszélgetni egy teara. A kedvenc numerikus számainak is egyeznek. Ő bak én szűz jegyű vagyok.

Jó lenne egy ilyen lány legalább barátnak



2018. jan. 14. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tudnál csak a barátja lenni, ha közben tetszik? Nem szenvednél tőle?
2018. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szenvedek én az exem miatt szóval.

De ő vele meg tudnám beszélni a. Dolgokat jó lenne ha ő is elmondana a gondját stb. És ha néha beulnenk vhova

2018. jan. 14. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne lehetne... barátság extrákkal is simán. De egy valamit árulj már el, mert két mérnökkel és egy matematikussal a koleszszobában még nem jöttünk rá... mi a franc az a numerikus szám?
2018. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A numerikus szám alatt a számot értem magát. Nem zeneszámot hanem amit használunk arab számot.


Barátság extrákkal abban nem lenne benne. Komolyabb attól sokkal

2018. jan. 14. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Amúgy nem igazán érdemes szerintem kínoznod magad. Éld az életed, és ha esetleg úgy alakul, hogy addig semmi, akkor lépj, ha esetleg véget ér a kapcsolatuk.
2018. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!