Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki szerelmes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szerelmes lenne beléd, és megkérne, hogy legyetek legalább barátok, mit tennétek?

Figyelt kérdés
És lenne párotok, pasitok.

2017. dec. 23. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát,ha komálnám őt, mert aranyos lenne, és legalább ugyanannyira intelligensnek is találnám, mint amennyire én vagyok, és lennének közös dolgaink, nem lennénk full eltérő személyiségek, akkor szerintem okés lehetne.
2017. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nemet mondanék. Mindenkinek jobb lenne így.
2017. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha szerelmes lenne belém, akkor az a "legalább barátok" csak álduma. Mindketten tudjuk, hogy mkndig többet fog remélni. Ez nem lesz igazi barátság, ezt így biztos nem szorgalmaznám. A párom sem örülne neki nyilván, és fordított esetben én sem tudnék egy ilyenhez jópofát vágni
2017. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
93%

Ha


nem nyomulna,

látnám, hogy nem okoz neki szenvedést,

és egyébként bírnám,


akkor lehetnénk barátok, egyébként nem.

2017. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Írhatsz, voltam ilyen helyzetben.
2017. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Megmondanám neki, hogy köztünk SOHA nem lehet semmi, és ha jófej lenne, barátkoznék vele. Az ő felelőssége a szenvedéstől megkímélni magát, ha neki ez így jó, legyen. Amúgy én is barátkozom pár sráccal, aki valamikor nekem "kellett volna", és sokkal jobban érzem így magam, mintha elküldtek volna fenébe, pláne azzal az indokkal, hogy nekem jobb lesz úgy.
2017. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Bevennénk harmadiknak, aztán lesz ami lesz.
2017. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze probléma, hogy még nem vagytok barátok, csak beszéltetek párszor. Valószínű, jobban bejönne nektek, mint a párotok, több a közös bennetek (belé nem vagytok szerelmesek, különben nem mutatná ki annyira, hogy tetszel neki), csak túl félénk vagy meg ilyesmi. Nekem nem jut eszembe semmi, mikor meglátom, annyira ideges vagyok.
2017. dec. 23. 18:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátság nem olyan, hogy csettintünk egyet és hopsz, barátok leszünk.

Az alakul, aminek amúgy általában a mélyebb érzések gátat szoktak szabni. Feszélyezetté válik a másik, nem tudja elengedni magát szerelme személyének a társaságában.

Vagy a másik is elkezd hasonlóan érezni és beleugranak egy kapcsolatba, vagy csak frusztráció lesz a vége.


Amúgy ha jól kijönnék az illetővel - valamilyen okból fontos lenne nekem a személye - és ez a vallomás ilyen villámcsapásszerűen érne, tehát előtte fel sem tűnt, akkor egy próbát megérne a dolog egy rövid beszélgetés után.

2017. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Találó az a hasonlat,miszerint ez is kb. az a kategória,mikor megdöglik a kutyád,de azért megtarthatod.Mivel én nem érném be az effèle,számomra szánalom-barátsággal,így én sem szívesen döfném másba azt a bizonyos tőrt.Szerintem mindenki jobban járna,ha tartanánk a tisztes távolságot.Persze ez csak az én értékítéletem alapján létrehozott személyes vélemény.Másnak ez lehet beleférne,nekem nem.
2017. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!