Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire 'gáz' pasinak ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire 'gáz' pasinak ilyet készíteni?

Figyelt kérdés

[link]


nem pont ilyenre gondolok, csak maga az elképzelés. én magam csinálnám. gondoltam még a neveink kezdőbetűjére is, de nekem ez a megoldás is tetszik, talán kicsit kevésbé 'lányos', mint pl. egy A "szív" B.



2018. jan. 15. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha ő is romantikus beállítottságú, akkor nem gáz.
2018. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nagyon ciki és gyerekes.
2018. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon örülnék neki. Sokkal jobban örülök ilyen ajándékoknak, mint akármilyen másiknak, amit boltban és pénzért lehet venni. Számomra egy ilyen kézzel készített ajándék sokkal nagyobb jelentőséggel bír. Én is készítettem már saját kezűleg ajándékot egy lánynak, történetesen egy rózsát. Én is kaptam tőle valamit, aminek nagyon örültem.
2018. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én, kaptam hasonlót, vagy is, így készült képeket. Örültem neki. Az az érték, ami mögötte van és nem maga a kép. Az, ami a fejében, lelkében játszódik le abban, aki adja.
2018. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem az ajándékokat senkitől sem, még barátnőtől sem. Kizárólag annak tudok örülni, amit jómagam vásárolok meg, vagy készítek el.
2018. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Judit58 ***** válasza:
73%

Nekem tetszik. Jopofa

..evekig orzi egy no 😆

2018. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz bár nem mindegy mióta vagytok együtt.Neked kell tudni hogy áll az ilyenekhez.
2018. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyire fog neki örülni, az beállítottság függő. (Vannak, akiknek lehetetlen ajándékkal örömet okozni.) Gáznak viszont tuti nem gáz. Feltéve ha nem "tegnap" jöttetek össze. :)
2018. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2018. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nőként nekem nem tetszene. Szeretem a hasznos ajándékokat. Egy csomag hajguminak jobban örülnék, mert mindig elhagyom.
2018. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!