Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nőbe miközbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nőbe miközben van barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnők vagyunk lassan 2 éve, mindig nagyon furcsán viselkedett, 1 éve tudom, hogy leszbikus. Sokszor elmentünk fesztiválokra, koncertekre, bulikba a közös barátainkkal, csak együtt aludtunk, nem történt semmi, nem csaltam meg a barátomaty 2-3 hónapja olyan furcsa érzések vannak bennem. Nemrég volt a szülinapja, és mikor átölelt, teljesen belebizseregtem... Sokszor gondolok rá, sok időt is töltünk együtt, csoporttársak vagyunk az egyetemen, és... kezdem azt érezni, hogy megszerettem. Nagyon. A barátom meg nem tudja hova rakni, hogy miért mondom le folyton a találkozókat, 3 és fél éve vagyunk együtt. Így nem bírok a szemébe nézni, hogy nekem ilyen érzéseim vannak közben, de a barátomat is szeretem... Ez most mi? :( Nem vagyok normális? Tudom, elég hülyén hangzik, és sohasem gondoltam, hogy ebbe a helyzetbe leszek valaha.. Nem tudom, mit tehetnék :(

én 21L barátnőm 21L a barátom 23F



2018. jan. 16. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Üdv a biszexek népes táborában.
2018. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint én nem vagyok az, nem is jól fogalmaztam :D
2018. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mit tegyek? Vagy a barátnőm vagy a barátom...
2018. jan. 16. 23:31
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Melyikük hiányozna jobban, ha nem lenne hirtelen? Azt válaszd.
2018. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy a barátom, de összezavarnak az érzések. Majdnem minden nap látom a barátnőmet, így ha akarnék se tudnám elkerülni vagy megsemmisíteni az érzéseimet iránta...
2018. jan. 16. 23:33
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Szia szerintem rosszul közelítes meg a problémát. Itt nem az a fontos, hogy nőbe vagy férfiba szerettél bele a barátod mellett. Itt a fontos solog az, hogy ilyen egy jól működő kapcsolatba nem fér bele, hogy az embernek egy harmadik iránt a vonzalman felül mély érzései alakulnak ki. Arra kéne rájönnöd hogy pusztán csak ennyire izgatja a fantáziádat hogy lánnyal is kipróbáld és ez csak vonzalom vagy TÉnyleg beleszerettél másba. 4 éve vagyok kapcsolatban és hazudnék ha azt mondanám nem vonzódtam még más férfihoz, munkatárshoz, ismerőshöz. DE igazàból sosem gondoltam arra hogy ők jobbak mint a barátom vagy hogy el tudnék velük képzelni egy hosszútávú kapcsolatot. Emberek vagyunk, megtetszhet más, de sosem gondotam olyanra hogy kívánom őt vagy megcsókolnám vagy ilyesmi. Ezen kéne elgondolkodnod szerintem, hogy valószínű neked nem a párod az igazi ha “beleszeretsz” mellette másba. 25L
2018. jan. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Höhö velem is volt ilyen pár éve, kolléganőm iránt éreztem többet, de nem szerettem bele. Igaza van az előzőnek, lehet ez csak egy fellángolás.
2018. jan. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt a fontos solog az, hogy ilyen egy jól működő kapcsolatba nem fér bele, hogy az embernek egy harmadik iránt a vonzalman felül mély érzései alakulnak ki.


szerintem ez nem egy jól működő kapcs., ha mellette mást is észrevettél.


ha én full szerelmers vok a páromba, jöhet akárki, észre sem veszem.


sztem nem vagy szerelmes a leszbi csajba, csak nagy hatással van rád, és sztem izgat téged, milyen lehet nővel a szex, ez egyfajta fellángolás.

az sem bizti, h. biszex vagy, at már kiderült volna 21 éves korodra, ha a lányok is érdekelnének.


a helyedben átcsoportosítanám az óráimat, és nem taliznék annyit a csajjal, vagy külön ülnék tőle.


az energiát, időt add a barátodnak.


a csajnak meg mondd meg, h. nem szeretnél barátkozni vele ennél jobban.

2018. jan. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biszexuális hajlamaid vannak... nagyon gondold át, hogy mit szeretnél, mert a kettős játszma általában nem happy end- el végződik. Döntened kell, aztán viselni annak minden következményét...
2018. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szakítsatok. Ha folyton lemondod a találkozóitokat egy 3. fél miatt, akkor gondolom ő jelenti a kevesebbet.
2018. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!