Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem, miközben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, miközben az egész csak egy vicc volt?

Figyelt kérdés

Nos,én minden évben járok egy táborba egy megszokott csapattal,ugyanazokkal az emberekkel,ugyanazon a helyen stb.Tavaly is hasonló érzéseim lettek az egyik fiúval kapcsolatban.A táborban semmilyen érzelmem nem volt,de aztán hazajöttünk és hiányzott,minél többet akartam látni meg ilyenek.Most ugyanez van csak másik sráccal,aki ráadásul idősebb is nálam.Az egész úgy indult,hogy szakított a barátnőjével aki szintén ennek a csapatnak a tagja és igazából nem is tudtunk róla és akkor az ex-eiről beszéltünk...azokról a lányokról,illetve a szakításokról akik ennek a csapatnak a tagjai voltak.Utána néha így összemosolyogtunk,meg nagyon néha így beszélgettünk is.Elkezdtünk viccelődni...volt egy jegyzete valamihez,megkérdeztük mi az és azt mondta szerelmes levél.Én meg viccből mondtam neki hogy majd nekem is írjon egyet.Ő vette a poént és azt mondta,hogy majd írni fog.Utolsó nap írt is nekem...én nem vagyok az a romantikus fajta,sőt...de ez a levél annyira boldoggá tett.Most hazajöttünk,és néha azt veszem észre,hogy csak rá gondolok.A levél pedig mindig kéznél van.A fenti kérdés valójában sokkal összetettebb:

1,Szerintetek lehet,hogy nem csak viccből írta?(Elég közvetlen volt és olyan máshogy közeledett felém...)

2,Nem szeretnék vele kapcsolatot meg ilyenek.Volt hasonló élményetek és tapasztalatotok,vagy esetleg tanácsotok,hogy mit kéne tennem?Mert ugye kapcsolatot nem akarok,viszont valami mégis van bennem.

3,Szerintetek lehetséges,hogy benne is van valami irántam,vagy csak azért volt ilyen közvetlen,mert most "szabadult"?

Köszönöm ha ezt elolvastátok,és válaszoltok.



2012. aug. 18. 17:08
 1/2 anonim válasza:
először is ha nem akarsz kapcsolatot miért foglaalkozol vele? másodszor pedig biztos h szeretne tőled valamit ha tényleg megírta ezt a levelet.. harmadszor közeledj felé, beszélgessetek, és ha kialakul egy jó viszony, akkor talizzatok... aztán majd kiderül :DD
2012. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van és jogos a kérdés.Úgy értettem hogy nem akarok kapcsolatot,hogy én nem vagyok az a "kapcsolatok embere".Nem bírok nagyon kapcsolatba élni.Viszont ez a "barátság extrákkal" stílus kicsit megijesztene,mert nem érzem magam elég erkölcsösnek magamhoz képest és mindig kialakul a másik félben valami érzelem,ami bennem is nyilván megvan,csak nem olyan intenzív,hogy abból bármi komolyabb kialakuljon.Köszönöm a válaszod!
2012. aug. 18. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!