Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy nő akibe beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy nő akibe beleszerettem, de esélyünk nincs most találkozni a munka és a suli miatt akkor bunkóság FB-n közölni vele, hogy, hogy érzek iránta?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
nem bunkóság, de értelmetlen.
2018. jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Miért? Jobb lesz tőle? Megnyugszik a pici lelkecskéd?


Nem láthatod a reakcióját, nem eshettek egymásnak utána, egyébként meg a legtöbben utálják a nyáladzást.

Engedd el ezt a témát a saját érdekedben.

Élőben sincs sok értelme konkrétan elmondani neki, facebookon nettó hülyeség. Utána sem lesz jobb, csak "beégeted" magad :)

2018. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen eredményt vársz ettől? Ha még annyi időre sem tudtok találkozni, hogy szerelmet vallj neki, akkor ebből mégis milyen kapcsolat lesz? Munka és suli mellett is lehet találkozni, ha valaki igazán akar. Akár másik városban élve is. Csak akarni kell. Ha ez sem megy, akkor én azon gondolkodnék el, hogy van-e értelme az egész ismerkedésnek egyáltalán, és nem azon, hogy következő szintre emeljem a kapcsolatot.
2018. jan. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy tudtál beleszeretni, ha nincs esélyetek találkozni a munka és a suli miatt?


Találd meg a módját a személyes közlésnek. FB szerintem nagyon személytelen. Ha velem így közölnék, biztos nem venném komolyan...de hát ezt helyzete válogatja.

2018. jan. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, hanem gyerekes és gerinctelen. Az meg vicc kategória, hogy nincs időm találkozni, de szerelmes vagyok! Hagyjuk már a sületlenséget!
2018. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már egyszer kérdezted! Akkor is meg lett mondva hogy inkább személyesen vagy telefonon! Mit nem lehet ezen nem érteni?
2018. jan. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ha annyira szeretném az illetőt a következő alkalommal amikor találkoznék vele, akkor mondanám el neki személyesen hogy nagyon megkedveltem és szeretném jobban megismerni. Elmondanám neki négyszemközt, hogy szeretnék vele több időt eltölteni.

De ha nem bírod kivárni (azt a nem tudom mennyi időt amikor újra találkozhattok) akkor írhatsz neki,de próbáld kerülni a nyálas dumát. Mondd el neki őszintén, hogy hiányolod és alig várod hogy újra láthasd és szeretnél elmondani neki valamit... Ezzel még fel is csigázod az érdeklődését, csak azon fog kattogni az agya, hogy mit is akarhat tőle ez a fickó! :D

2018. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!