Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasi, akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi, akinek van párja, és kavar egy másik nővelm, az vajon őszintén szereti a párját? Mert nekem azt mondta, hohy szereti. De nem értem, akkor miért kezdett ki velem?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 05:30
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Jak mièrt, mièrt??

Mert könnyen kaoható lyukacska vagy, azèrt! Ès akit meg lehet dugni, azt meg is fogja! ☺️

2018. jan. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem dugtam vele, és nem is fogok, merthogy párkapcsolatban van.

igazi macsó görény vagy, hogy neked a nő egyenlő a lyukkal.

2018. jan. 17. 06:15
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát vannak ilyen típusú férfiak, akiket ez éltet, hogy vadászhatnak. Általában nincs lekötve az energiájuk, ezért keresnek ilyesfajta szórakozást. A barátnőjét attól még szeretheti, de hogy nem becsüli, az tuti.
2018. jan. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ha szeretünk valakit, akkor nem alázzuk meg, nem áruljik el.

szerintem ragaszkodik hozzá, pontosabban nem személy szerint a nőhöz, hanem a helyzethez, hogy kapcsolatban él. mert rohadt lusta és kényelmes, és nincs kedve újra feléptíeni egy kapcsolatot.

2018. jan. 17. 06:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondom személyiségfüggő. Van ilyen is, akit te leírtál, de olyan is aki tényleg szereti a párját, de benne van ez a vadászösztön, kell neki az izgalom. Az ilyeneket kerülni kell.
2018. jan. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
A szexből csak a csajok csinálnak érzelmi kérdést. A férfiaknak NEM KELL OKVETLENÜL érzelem hozzá.
2018. jan. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert 10 nőből legalább 2-3 (ha igazán jó pasi, akkor 7-8) belemegy a kavarásba. Innentől te hiába tartozol abba a max 20%-ba, aki nem kapható ilyen feltételek mellett, attól még megérni próbálkozni.



Amúgy én hűséges típus vagyok, de mikor 5 évig barátnőm volt, ne tudd meg, hogy milyen nők próbálkoztak be nálam. Van egy csomó nő, akinek a szemében csak a foglalt pasi az izgalmas, és bizony nem csak kavarni hajlandóak


(vicces, sosem csaltam meg a párom, de most, hogy egyedül vagyok, olyan nők is elutasítanak, akik akkoriban tepertek. Úgy tűnik a barátnő volt a szexepilem, ha nem lettem volna hűséges, akkor én is kavartam volna minden nővel, mert a jelek szerint megéri, még ha a kérdezőnél nem is jött volna be).

2018. jan. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt itt kérdés egy pasitól. Miszerint a kicsit megszürkült kapcsolatát felpezsdíti az, hogy másokkal csalja azt, akit szeret.

Nem értem ezt a fajta logikát, de tény, hogy létezik ez az embertípus.

2018. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fene tudja..


Rám is hajtott sokáig ilyen macsó nőcsábász típus. Így már az elejétől úgy viselkedett, mint aki szingli, amikor egyszer csak megemltíette valaki, hogy neki barátnője van.. Csak néztem.


Aztán szakítottak, kb fél évre rá találkoztunk megint egy társaságban, akkorra volt új barátnője. Mit ad siten, akkor is rám mozdult..


Nekem ez nagyon visszataszító egy férfiben, van akit hajt a vére, akárki mellett van szerintem ezt csinálja/ná, mert egy idő után kényelmes lesz neki a kapcsoalt és kell az új.


Kalandozásnak maximum ok, ha nem bírsz magaddal, de kapcsolatban szerintem a legnagyobb hülyeség ilyennel gondolkodni. ( Nyilván nem azért hajt rám folyton ugyanis az aktális barátnői mellett, mert szerinte én lennék az igazi, hanem mert hajta a vére. )

2018. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a véleményem privátban válaszolok.
2018. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!