Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöjjek össze azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze azzal a pasival aki mar több hónapja nagyon bejön nekem?

Figyelt kérdés
Nem nagyon beszélünk egymással sot...csak legtöbbször köszönéskor szemezunk meg mosolygunk egymásra. Biztos vagyok benne hogy ki leszek osztva hogy miért írom ki ezt a kérdést mert a pasi buszsoforkent dolgozik és hogy van egy csomó ilyen kérdés miért nem olvasom el azokat...de szinte az összes ilyen kérdést elolvastam mar de meg mindig tanácstalan vagyok. Én 18/L o 27/F

2018. jan. 20. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Azt vágod, hogy az az idióta p.csa vagy, aki menet közben áll a sofőr fülkéje mellett és röhögcsél? :D Azt csinálsz, amit akarsz, az egész busz rajtad röhög, max. csatlakozik hozzá még egy ember.:D
2018. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mellette állni a buszon-.-
2018. jan. 20. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát max egy cetlit tudsz adni neki az elérhetőségeddel

😃

2018. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt a cetlis dolgot mondtak mar hogy pl amikor veszek jegyet akkor a pénzzel együtt adjam oda neki csak az a baj hogy bérletem van tehát jegyet nem szoktam venni
2018. jan. 20. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik nap "véletlenül" hagyd otthon a bérleted, és vegyél egy jegyet, nem tudom merre laksz, nálunk 450 ft. Aztán meg hazafele ha nem vele jössz, használhatod a bérleted. Így működhet a cetlis dolog. Beválhat, és bízzunk benne, hogy a pasi nem 450 ft.-ból hozza majd ki a randit. :D
2018. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm ez jo ötlet lehet meg is fogadom és odaadom a szamomat neki, akkor lesz gaz ha ezt visszamondja a szüleimnek mert ok ismerik egymást beszéltek is mar egymással na de remelem nem így lesz és sikerülni fog.
2018. jan. 21. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5. vagyok


Nagyon szívesen. Drukkolok, hogy összejöjjön. :)

2018. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon rendes vagy:)
2018. jan. 21. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!