Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem ki mit akar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem ki mit akar, ha a cselekedetei eltérnek attól, amit mond?

Figyelt kérdés
Egy szaktársamat másfél éve ismerem, csoporttársam volt. Ő kezdeményezett, mondta, hogy nagyon tetszem neki és kb fél hónappal később kapcsolatot is szeretett volna. Egyszer kísértem ki vonathoz, akkor is én csókoltam meg őt először, mert már zavart, hogy nem értettem mit akar. Utána beszéltünk, mondta, hogy nagyon tetszett neki a csók és várja, hogy több is legyen (mint kapcsolat). Utána meggondolta magát, amit éreztem, de nem lett kimondva, egy hónappal később jöttem rá, hogy nem "tud" velem összejönni az időhiány miatt. Fél hónappal később rájöttem, hogy mikor ezt mondta lett egy barátnője. Eleinte nagyon magam alatt voltam, aztán ugyanolyan jóban maradtunk, mert mint embert is nagyon szeretem. 5 hónappal később közölte velem, hogy nem érti miért nem velem jött össze, egy nappal később szakított a barátnőjével, ami miatt fél hónapig padlón volt, de próbáltam közben segíteni rendbe jönni. Utána alig találkoztunk, mert más városokban kellett lennünk 3 hónapig, később pedig mikor újra láttuk egymást minden nap, újra meg akarta velem próbálni. A cselekedeteiben újra nem látszott, hogy akar tőlem bármit is, de ekkor 2 állásban dolgozott+ a suli, szóval megint az időhiány jött, viszont mivel tényleg csak szavakban éreztem, hogy talán érdeklem, összejöttem valaki mással. Ekkor eléggé összetört, mert azt hitte együtt vagyunk, pedig egy randink se volt, egy csók se, semmi fizikai vagy szavakban komolyabb dolog nem utalt erre. Nem vettem komolyan már ekkor, de 2 hónappal később szakítottam az akkori párommal, mert mindketten mást akartunk, de békésen oldottuk meg, azóta is nagyon jóban vagyunk. Ezalatt a 2 hónap alatt viszont többet tett a srác mint egy év alatt, szinte görcsösen rám volt szállva, becézett, nagyon sokat beszélgettünk, szóval jól esett, mert ezt akartam tőle előtte is. Nem egyszer mondta, hogy szeret és én vagyok az egyik legfontosabb ember az életében, tipikus szöveg. Kis részben emiatt is szakítottam, de ekkor már nem vártam semmit, csak egyedül szerettem volna lenni. Most pedig újra semmi, megkértem, hogy aludjon nálam, hogy legalább beszéljük meg, de egyszerűen nem tudtam belőle semmi konkrétat kihúzni. Tényleg nem egyszer kértem, hogy vegyen komolyan és beszéljük meg mi van kettőnk közt, de olyan jól meg tudja fogalmazni, hogy lehetetlen követni és csak elhiszem. Nem vagyok benne biztos, hogy akarok tőle valamit, nem ez a kérdésem, hanem hogy lehet rávenni, hogy nyílt lapokkal játsszon? Hagyni se szeretném, mert nagyon jó barátom ettől függetlenül, szóval ha nem is akarna tőlem semmit azt is el tudnám már fogadni, de ez a helyzet kibírhatatlan. Valakinek hasonló tapasztalat?

2018. jan. 23. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja mit akar. Lehet mint baratot jobban kedvel mint amennyira akarja kapcsolatnak - felve, hogy tonkre megy kozottetek a viszony
2018. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég. Nem tudom a választ, de szinte ugyan ilyen helyzetben vagyok. Én arra jutottam, hogy lehet, hogy szeret nagyon engem a fiú, én meg őt, de fizikailag lehet nem vonzoom annyira, mint más nő. De ez csak ötlet. Ő sem nyilatkozik. Egyszerűen erről nem nyilatkozik, csak, hogy fontos vagyok.. Igen, ő is kibukott, mikor lett nekem más kapcsolat, és hogy mással lefeküdtem, vele meg nem..

Ugyan ez. Bár tudnám..

2018. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy mikor volt kapcsolata akkor sem ment tönkre köztünk a barátság, szóval ez nem indok, de gondoltam rá én is. Inkább olyasmi lehet a háttérben, hogy én kicsit visszahúzódóbb vagyok, a karrieremet még nem építem, ő meg eddig területi vezető volt, most üzemeltetési mérnök lett és nagyon keményen tervezi a jövőjét velem ellentétben, én abban sem vagyok biztos, hogy mérnökként szeretnék elhelyezkedni (mindketten gépészeknek tanulunk). Szóval azt tudom elképzelni, hogy ezt a bizonytalanságomat nem tudja hova rakni. Vagy nem tudom, ez is csak egy tipp...
2018. jan. 23. 14:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A feleig tudtam elolvasni. Ez gimis szappanopera, mar bocs. Alapveto ferfiereny a hatarozottsag, akiben ez nincs meg az csak fajdalmat okoz egy nonek. (Ahogy ezt most tapasztalhatod is.) Egyszer at fogod elni milyen az, amikor egy ferfi igazan teged akar. Ossze sem hasonlithato azzal, amikor egy ilyen fiucska vegre beadja a derekat nagy kegyesen, hosszas konyorges utan... Ne alazd magad ilyenekkel. Es ezt nagyon-nagyon komolyan mondom, hogy ez a gimibe valo. Legyen benned tartas es mondj nemet az ilyen jatekokra.


A baratkozas meg ilyen esetben nagyon veszelyes. Ha elkezd alakulni egy masik sraccal o lesz az elso, aki megprobal keresztbe tenni. Nem azert mert gonosz, hanem mert annyira hatarozatlan, hogy csak akkor kapcsolna turbo fokozatba, ha erzi hogy elveszit. Es ha sikerul megfurni a kapcsolatot akkor se fog osszejonni veled, vagy ha igen akkor majd ritkulnak a talalkozasok es tiszavirag eletu lesz a dolog. Ez a szituacio csak buko lehet. Biztosan vannak nala sokkal ertelmesebb barataid es lesznek is meg.


Amugy gondolj bele: egy baratnodtol elviselned azt a magatartast, hogy ilyen hatarozatlan, kiismerhetetlen? Persze hogy nem, mert ott nem vakit el a rozsaszin kod. Ezt csak azert csinalod, mert vonzodsz hozza.

2018. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3: nem tul jo tipp.


Ha valaki a masikkal egyutt akar lenni , akkor tesz erte es egyutt van vele !

Ennyire tok egyszeru. Nem huzza halasza, nem beszel rebuszokban , nem jon kifogassal.

Ez kb az a szint , hogy erdekled csak nem elegge.

A nem kellesz elegge szint.


Itt valamelyik fentebbi valaszolo. Az zavarja , hogy a masikkal lefekudtel vele meg nem ? :D

Olvasd at ezt a mondatot meg. Aztan gondolkozz el rajta, hogy ugyan mennyire is erdekled ot. Kapcsolat szintjen.

2018. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj kerdezo, te olyan cuki vagy. :D Szerinted a ferfiaknak arra all a farkuk, hogy a lanynak mi a karrierterve? Nagyon rossz helyen tapogatozol. Leirta vki: nem kellesz elegge. De nyugi, ezen mind atesunk. En is futotta olyan szeker utan, ami nem akart felvenni. Aztan megismertem milyen az, ha egy ferfiben igazi szenvedely van, egyertelmu, hatarozott, nem halogat. A legjobb erzes.

Alapszabaly: nem konyorgunk a szeretetert.

2018. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Teljese igaz, amit írtatok, ugyanígy látom én is. Nagyon sokat szenvedtem, mert folyamatosan úgy éreztem nem vagyok elég jó és tepernem kell, hogy észrevegyen vagy hogy csak legyen esélyem. A legutóbbi exem nagyon figyelmes volt minden kategóriában és miatta látom már tisztán az egészet, mert ezt vele is megbeszéltem és nagyon sokat köszönhetek neki. Csak nehéz szabadulni valakitől, akivel napi 3 órád van alsó hangon és szeretnél még legbelül vele lenni.
2018. jan. 23. 14:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Hat azt mar nem tudom, hogy a gyakorlatban mit tehetnel. Aprosagokat azert meg tudsz tenni, hogy mas idopontra veszed fel a gyakorlatot, inkabb a tobbi baratoddal logsz... Annak orulok, hogy a helyzetet mar tisztan latod! Igy konnyebb lesz cselekedni.
2018. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolat témában érdemes hanyagolnod a srácot, mert vagy talonban tart, vagy nem tudja, hogy akar e igazán. Szerintem mindkét esetben jobban jársz, ha olyan férfit keresel, aki téged akar.
2018. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe. Végülis veled is ezt csinálta.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!