Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lépni?

Figyelt kérdés

A nõi intuicióm azt súgja ( es sose tevedek) h egy pasi odavan értem de nem úgy néz ki h be akarja vallani, valami visszafogja. Sajnos úgy néz ki h ez kiszalad a homokba a hozzáállása miatt , tudom h ez az ö döntese es nincs mit tenni , de szerintetek ha igazan bejövök neki lepni fog vagy nem?

En semmit nem kell tegyek mint nõ, nem is szoktam , es le akarom zárni is ezt fejezetet , mert nem fogok álmodozni mint egy gimis lány.

A pasi fuggetlen azt hiszem azert mert képtelen az elkötelezödesre, ilyen örökifjú, kortalan de 55 eves. Csak felvallalatlan titkos kapcsolatai voltak es egy felnött gyereke aki nalam 3 evvel fiatalabb .

En vagyok 40.

Soha nem kaptam annyi figyelmet es kedvesseget mint a közös munkank alatt szinte egymasból táplálkoztunk folyton figyelt , izzó tekintettel, zavaróan hosszan mindent latott eszrevett es szóvátett rajtam. Nem türte h mas kritizaljon engem stb vedett , biztatott .

Utalasokat tett szexre ( viccelt) es fogta a derekam stb , erintett folyton es sokat beszelt magáról.

En nagyon szerettem vele lenni es ki is mutattam en úgy erzem . A közös munka befejeztevel mindennek vege szakadt se kep se hang több mint egy hete.

Tenyleg nem ertem azt hittem h könnyu lesz összekerulni .

Ehhez kepest pofara estem .

Smst egyet irtam de rövid volt a beszelgetes kihalt .

Lehet valami miatt nem akar velem kapcsolatot lehet túl komplikaltnak tunik vagy úgy latja h hiaba tetszem megse akar semmit .

Pedig azt olvastam h ha igazan bejövök egy pasinak az hegyeket fog mozgatni ha kell h összejöjjunk .

Nem értem tudom h bejöttem neki.

Mit mondtok ? Felejtõs?



2017. dec. 17. 19:14
 1/9 A kérdező kommentje:
En is fuggetlen vagyok
2017. dec. 17. 19:14
 2/9 anonim ***** válasza:

"En semmit nem kell tegyek mint nõ, nem is szoktam". Nyilván nem neked kell őt felszíni, de a semmi az semmi. Lehet, hogy abban a hiszem én van, hogy nem is érdekel téged, csak jól esik, hogy udvarolt neked. De az is lehet, hogy tényleg nem akar semmit. Ha a képlet zavaros, akkor nem szégyen a direkt kommunikáció. Ha érdekel, akkor kérdezz rá, hogy most mi van.

31/f

2017. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt olvastad?

Hát, ez sok minden függvénye. A férfiaknak is jól esik az elismerés, főleg 55 évesen, ha fel tudja kelteni egy nő figyelmét.

De az sem kizárt, hogy van kapcsolata még ha olyan is amilyen.

Sok emberrel megtörtént már, hogy az hitte befutó, aztán mégsem lett az. Ezt valahol el kell fogadni, értem a te problémádat is és jogosnak is érzem de sokat nem tudsz tenni.

2017. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valami visszafogja,mégsem kellesz neki annyira.Talán valaki otthon mossa a sz..ros alsóit.Persze azt érezni lehet,hogy tetszel valakinek,de ez nem jelenti azt,hogy akar is tőled valamit.A flört meg a komoly szándék két különböző kategória.
2017. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"En semmit nem kell tegyek mint nõ, nem is szoktam"


Kár neked férfi.

2017. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"En semmit nem kell tegyek mint nõ, nem is szoktam"

Ezért vagy most/még szingli.

Tapasztalat, ha nagyon úgy érzed, akkor "ugrani" kell. Én elszalasztottam egy ilyen lehetőséget, azóta is bánom. Lehet persze, hogy többet gondoltam a srácba, mint kellett volna, de legalább kaptam volna egy nemet, minthogy elmentünk egymás mellett.

Hívd fel, beszélgessetek és beszéljetek meg találkozót, konkrét időponttal, hellyel, Te add meg ezeket, ne bízd rá, hogy pár nap múlva Petikém majd találkozzunk jó? Addig még úgyis beszélünk...

Ezt ne, konkrétan beszéljétek meg és lesz, ami lesz. Mond azt, hogy hiányzik a közös beszélgetés, a munka, eszedbe jutott, stb. stb. Ha lepattint, akkor ennyi volt.

2017. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszt de nem hivom fel , ez a ferfi dolga

Rohaggyjonmeg

2017. dec. 17. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy nézem emberünk jól járt :D

31/f

2017. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6. vok

mi ég és föld vagyunk, kedves Kérdező.

Én azt gondolom a srácról, hogy legyen boldog azzal a csajjal, ha vele akart boldog lenni. Nem tudja, hogy mit hagyott ki velem. Még a világért sem mondanék neki olyat, mint amit Te, esetleg a csajnak tépném ki a haját, ha megcsalja a srácot.

2017. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!