Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti problémának éreznétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti problémának éreznétek, ha minden másnap találkoznátok a párotokkal, és nem naponta?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem még az is sok lenne.
2018. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Ha már több éve, és neked probléma, hogy nem mindennap látod, miért nem költöztök össze?
2018. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kell az egyedül töltött idő is, meg a csajos esték a barátnőimmel, edzés, ilyesmi. Heti 3-4 találka nekem bőven elég és a páromnak is jó így. Az is kell, hogy hiányozzon a másik, nem szabad egyből összenőni :) Majd eleget leszünk együtt, ha összeköltözünk.
2018. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Kapcsolat elején belefér, az elején mi is hétvégét töltöttük együtt a párommal + 1 estét hétközben.

Az idő múlásával viszont egyre inkább zavarna, idővel számomra az a természetes, ha összeköltözünk, ergo minden nap látjuk egymást...

2018. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát aki hetente vagy havonta bír talalkozni is jól megvan ha bizalom es szeretet van. Volt időszak mikor havonta kethavonta talalkoztunk. Ugyis rendben volt. Most házasok vagyunk. Igy csak esetleg munka miatt akad ugy hogy nem latjuj egymast 1 vagy 3napot
2018. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy városban lakunk, akkor eléggé. Néha belefér, ha kimarad 1-2 nap, de hogy mindig? Kizárt. Imádok együtt lenni a szeretett nővel, még akkor is, ha van külön életem.
2018. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Én azt érezném problémának, hogy kvára nem marad így időm dolgozni meg edzeni és inkább szakítanék, mert megfojtana. Minden embernek más a térigénye... Én pl nem bírom, ha egy hétnél hosszabb ideig nem hagynak egyedül lenni és el kell mennem valahova este meg mások között lenni. Ha rendszeres lenne ez a nyaggatás, menekülnék. Akkor inkább beszélgessünk naponta fbn és találkozzunk heti 2x, az még élhető. Ha összeköltöznék valakivel, sem bírnám saját szoba nélkül... Én ilyen vagyok. Eddig mondjuk nem volt baja vele senkinek.
2018. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A párommal évente talalkozom 2-3 szor. És még ez sem jelent gondot. Szeretjük egymást és elfogadtuk h a sors így így hozta. Egyenlőre még nem tudtunk közelebb kerülni.
2018. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, elgondolkoztam a válaszokon, és sokat segítettek! Már 8 hónapja együtt vagyunk, és eddig minden nap hosszú órákat töltöttünk együtt, ritkán fordult csak elő, hogy 1-2 napig nem láttuk egymást, de idővel ellaposodott a kapcsolatunk, minden nap ugyanazokat csináltuk, nehezen találtuk fel magunkat. Még mindig nagyon szeretjük egymást, és a másikkal akarunk lenni, tehát a szakítás szoba sem jöhet. Ezért abban egyeztünk meg, hogy minden másnap találkozunk. Eddig jól működik, jobban hiányzunk egymásnak, és az együtt töltött idő is tartalmasabb lett. Meg ha majd nekem is sikerül elmennem dolgozni, akkor mégjobb lesz a helyzet.
2018. jan. 25. 19:23
 10/13 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy ti is azt tartjátok normálisnak, ha nem vagytok egymás nyakán a párotokkal, hiába vagytok szerelmesek.
2018. jan. 25. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!