Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfiben kialudt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfiben kialudt a szikra, újra lehet lobbantani?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk ismerkedni egymással. Sajnos nekem nagyon rossz napjaim vannak. Gondok itthon, sok vitával, munkanélküliség, ami teljesen kikészít (de már van fény az alagút végén).

Egy nap közölte, hogy teljesen mások vagyunk, ő egy pozitív ember, tele tervekkel, álmokkal. Ő úgy lát engem, mint egy negatív embert, akinek túl sok gondja van.

Eleinte kedvelt, állítása szerint most már nem.

De be szeretném neki bizonyítani, hogy én is pozitív vagyok, csak mindenkinek vannak rossz napjai!

Szerintetek végleg elaludt az a bizonyos szikra??


2018. jan. 25. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenbek minek bizonygatni? Az élet nemcsak hapoyből áll. Plusz ha valakit kedvelünk, akkor a sz...r napjain is kedveljük és segítünk neki, támogatjuk.

Ő nem támogat téged, hanem még leb..sz hogy miért vagy ilyen. Nem tolerálja a nehéz időszakosat.


Keress másik pasit.

2018. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

#1 mi ez a fa$$ág? még nincsenek együtt épphogy elkezdtek ismerkedni. Nyilván abból indulhat ki a srác, amit észlelt eddig és ha az tömény negativitás, akkor nem a srác a gyászhuszár, csak következetes.


Lobbantgathatod újra is akár, de már eleve rossz pozícióról indítasz. Kialakult rólad egy negatív kép + már túl is lehet rajtad, mint lehetséges barátnőn.

2018. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2


Következetes? Mert az ember állandóan munkanélküli meg állandóan vitázik otthon, mi?


Tudod, ha elég minőségi kommunikáció lenne a két fél között, akkor tudhatná, hogy ez most egy ilyen időszak, aminek hamarosan vege, csak legyen türelemmel.

Mi ebben olyan nehéz?


És a srác mit tesz azért, hogy a feszültséget oldja, jobb kedvre derítse a kérdezőt?


Ezek szerint semmit, mert már a szakítást fontolgatja.

De ha neki ennyit ér az egész, akkor viszlat. A kérdező fog tőle találni sokkal jobbat is.

2018. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ilyen könnyen elfelejtitek azt, aki pár nappal ezelőtt még szimpi volt?

Egyébként meg mindenkinek jár 2. esély :)

2018. jan. 25. 14:54
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem fontolgatta a szakítást, mert nem jöttünk össze, csak ismerkedtünk.

Sokat találkoztunk, filmet néztünk, sétáltunk, kocsikáztunk.

Csak ezt sem értem, ha nem voltam neki szimpi, akkor miért próbált közeledni.

Férfiak... :(

2018. jan. 25. 15:02
 6/12 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg mindenkinek jár 2. esély :)"


Persze, ha majd egy kapcsolatban felpofoznak, megcsalnak, erőszakoskodnak veled, akkor is adsz második esélyt a pasinak?

Hisz állításod szerint mindenkinek jár.


Akkor a gyilkosnak is jár 2. esély?

A terroristának is jár 2. esély?


Nem baj kislány, még agyilag éretlen vagy.


Egyébként pedig ez a felnőtt párkapcsolatok kategória.

Felnőtteknél már nincs olyan, hogy csak filmezünk, meg sétálgatunk, meg találkozgatunk.. Ezt a kis tinik csinálják.

Az érett felnőttek azért találkoznak, hogy megismerjék egymást, hogy tudnak-e egymással kapcsolatot létesíteni együtt.

Központban pedig a sok őszinte nyílt beszélgetés áll, nem pedig a filmezés... :D

Édes istenem... :D

2018. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
miért szerinted kirándulás, sétálgatás közben nem állunk szóba egymással? :D
2018. jan. 25. 15:18
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem a beszélgetés áll a központban, ha a séta és kirándulás.


De a srác nem való hozzád. Nincs türelme hozzád. Értsd már meg. Aki nem tartja azt tiszteletben, hogy egy k..rva nehéz időszakon mész keresztül és idő szükséges neked. Ilyenkor nem azt kell a te fejedhez vágni, hogy mások vagyunk....stb.

De te tudod, a te életed, a te döntésed.

Majd megtudod.

2018. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg annyi történt, hogy " megismert" és ahogy alakult benne a kép, egyre inkább elment a kedve tőled. Én is jártam már így...azt hittem, na ez most nagyon jó lesz, aztán sajnos beláttam, hogy nekem nem ilyen kell.
2018. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na hat én 3 évig voltam a barátommal. Volt egy félév mikor nagyon nehéz időszakom volt segítséget türelmet kértem tőle. Előtte mikor neki voltak nehezebb időszakai mindig mellé álltam. El is ismerte.


S mikor nekem jött.. Akkor ő lelepett mással merthogy én milyen negatív vagyok..


Az embert nem csak akkor kell szeretni mikor minden rózsaszín csillámpónis stb stb. Az ilyen emberért nem kár. Had menjen.


Szerintem ne kapalozz érte. Engedd el.

2018. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!