Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet-e egyszerre 2 nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e egyszerre 2 nőt szeretni? Párkapcsolatban vagyok, de megtetszett vki.

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megtetszik, megszeret. Nem egyenlő, szeretni, mint társ 1 embert, tetszeni a világ összes nője akár.
2017. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy beleszerettem a másikba.
2017. szept. 23. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
És így egyből ki is szerettél, meg bele is szerettél? Akkor egyiket sem gondolod komolyan igazán, szerintem.
2017. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

bizonyára te én vagy, és jobban ismered az érzéseimet, mint én magam.

ez egy ambivalencia, semmi nem fekete-fehér, bármennyire is próbálod a dolgokat leegyszerűsíteni, és a saját optikádat másra erőltetni.

2017. szept. 23. 21:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ember, életében többször lesz szerelmes. Elvétve, van hogy kettőbe egyszerre.
2017. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen. A kérdésedből viszont az derült ki, hogy ez a te esetedben nem mindennapi dolog. Tehát, nem kicsapongó vagy, hanem így esett a dolog...
2017. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne mond már meg neki mit érez/het, látod tudja... azért kérdezi mástól.
2017. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Az ido majd eldonti melyikuk. melett a helyed.
2017. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7. Te pedig ne mondjad meg nekem, hogy mi legyen a vèlemènyem. Nem neked írtam.
2017. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet. (korod?)

Én nő vagyok velem megtörtént.

Szerettem a barátomat, de fellángoltam egy másik férfi iránt. (Én esetemben őt nem szerettem, nem is nagyon ismertem csak a külseje tetszett. 9 napig tartott)


Mennyi ideje érzed? Gondolom nálad egy komolyabb dologról van szó? Szereted vagy szerelmet érzel, erőset vagy nem túl jelentőset?

2017. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!