Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldanátok meg azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok meg azt, ha párotok tanyára szeretne költözni?

Figyelt kérdés

Te, mint nő, pedig inkább lakásba, panelbe, ahol pl. kevesebb a házimunka, kicsit kényelmesebb, stb.

Köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 28. 13:21
 1/9 Gál Zoé ***** válasza:
71%
Szakítnék vele és keresnék másik párt.
2018. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem költöznék.
2018. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy. Választ, hogy a tanya, vagy én. Én nem fogom 8 óra robot után még földet túrni, meg felmosni a behordott koszt. Kertesházba sem mennék, mert semmi kedvem havat lapátolni, hangyákat irtani meg füvet nyírni, annyira nem tesz boldoggá a kert. Nem, mintha nem a belvárosban lenne jól fizető állásom, ahova egy ilyen helyről minimum 1 óra, a saját lakásomból 20 perc az út.
2018. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Mivel ebben nem lehet kompromisszumot kötni, szakítanék.
2018. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ebben nem igen van kompromisszum. Hogy ki hol akar élni, ez elég alapvető dolog és jó a kapcsolat elején tisztázni. Ha nem egyeznek az elképzelések, akkor szakítani kell és keresni olyat akivel igen.
2018. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Szakítanék, nem akarnék boldogtalan lenni csak azért, mert neki ez a vágya.
2018. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy konkrétan mi az elképzelése. Ha arról van szó, hogy ő vidéken, tanyán akar élni, mert neki az szimpatikusabb, kellemesebb, jobban érzi ott magát vagy mezőgazdasággal foglalkozik, állatokat akar tartani stb., akkor azzal nekem önmagában nem lenne problémám. Van ismerősöm, aki tanyán él mert a férjének ez a szakmája (állatokat tart), de jó helyen laknak, közel a városhoz, be tud járni dolgozni stb. Ennek is megvan a maga előnye és nekem például nem hiányozna az a sok ember, a tömeg, a zaj, a dugók, a beton és tetszene, hogy nagyobb szabad terület áll rendelkezésre. Ugyanakkor az is egy szempont, hogy mennyire a “semmi közepe”, be tudok-e járni dolgozni vagy, ha munkahelyet kellene váltanom, akkor milyen lehetőségeim lennének, milyen az infrastruktúra stb., tehát azért bőven vannak meggondolandó szempontok. Ugyanakkor, ha ezt ő úgy képzeli el, hogy én majd segítek neki kertészkedni, állatokat gondozni, háztartásbeli leszek stb., akkor szó sem lehet róla.
2018. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hetvegente kijarnek hozza. Gyereknevelésre tökéletes hely. Mi egy 35 fos telepulesen eltunk ket evig. A gyerek imadta.
2018. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

attól függ. ha nem túl nagy a tanya, akkor egyedül is meg tudja oldani.

mamám pl miután meghalt a papa, akkor is el tudta látni az állatokat, mert nem volt sok. igaz, nem dolgozott, de elég sok időt töltöttem nála, szóval láttam hogy mennyit kell foglalkoznia velük. megetette őket azt csá. hétvégén volt max, hogy valamit kellett csinálni, de akkor ugye volt rá idő. levágni se vágod naponta, kaját meg egyszerre megvette neki nagy zsákokban.

kertet még rendezném én is vele, mert azt annyira nem szar csinálni.

valószínűleg valami nagyváros mellé költöznék tanyára, hogy én viszont bejárhassak, élhessek városias életet.

persze ez csak akkor működik, ha ő is elfogadja hogy az ő dolga lesz a tanya, mert engem kifejezetten nem érdekel.

ha így benne lenne, mindenki megkapja amit akar, akkor nem szakítanék. a háznak meg nem kell feltétlenül óriásinak lennie, hogy sok házi munka legyen.

de amúgy ez egy elég értelmes ok a szakításra. szóval ha nem akarsz kompromisszumot kicsit se, akkor nem kell rosszul érezned magad, hogy te másra vágysz.

2018. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!