Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak ti véget vettek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti véget vettek egy kapcsolatnak csak azért mert vannak nézeteltérések, kisebb viták?

Figyelt kérdés
Nem nagy dolgokra gondolok, tehát a fő célok tervek gondolatok egyeznek. Csak néha akadnak kisebb viták.
2018. jan. 29. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Az attól függ, hogy megvan-e a szerelem. Ha megvan, akkor nem szoktuk, hisz az sok mindent áthidal. De a sok vita meg tudja ölni a szerelmet, ha már ez eljön, akkor szöknöm kell. De én olyan nővel kezdek, aki nem szeret folyton vitatkozni.
2018. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "nézeteltérés" kifejezésben benne van, hogy eltérnek a nézetek. Ha sok ilyen van a mindennapokban, az utalhat arra, hogy különböző emberek vagytok és nincs keresnivalótok egymás mellett. Egy idő után már gyomoridege lesz az embernek pusztán attól is, ha a párja nem úgy néz rá, ahogy ő szeretné - mert minden ilyenbe veszekedési kiindulási pontot képzel. És egy idő után eljön a pont, amikor már idegesít a másiknak a puszta jelenléte is... Ilyenkor nincs más hátra, szakítani kell.
2018. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jezusom...minden kapcsolatban vannak nézeteltéresek, mivel nem egymás klónjai vagytok, hanem két különböző ember.

A kérdes az, hogy ezeket hogyan intézitek: meg tudjátok őszintén beszélni a másikra odafigyelve, kompromisszumot találni, vagy veszekedés és sértődés van mindig.

23/N

2018. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért tart annyi ideig manapság egy kapcsolat,mert minden szír szarert szakítanak az emberek.

Persze könnyebb szakítani, duzzog is, félre krni és lelepni, mint megbeszélni és megoldani a dolgokat. Jaja, fárasztó dolog tenni a kapcsolattol és figyelni a másikra.

N25

2018. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

duzzogni*

kapcsolatert*

2018. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom hogy megbeszélés kérdése. De annyi ilyet látok magam körül hogy kíváncsi vagyok már ki mit gondol ezekről. :)


S főleg férfiaknál látom ezt hogy szeretnék gyorsan eliszkolni ha valami nem kerek ezért tettem fel így a kérdést. De eszembe ágában sincs bárkit leszólni vagy ítélkezni csak a saját tapasztalatom miatt mondom ezt. :)

2018. jan. 29. 11:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mik azok a " kisebb viták, stb". Egy tuti, amíg jól érzem magam a párommal, van bizalom, jó szex és egy irányba mutatnak a vektorok, addig meg sem fordul a fejemben.
2018. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!