Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nálatok voltak kisebb nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok voltak kisebb nagyobb gondok a kapcsolatotok elején? Végül sikerült összecsiszolódni?

Figyelt kérdés
Kb. 5 hónapja vagyunk együtt.
2017. nov. 20. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen gondok?


Nálam az elején soha, csak a végèn. :(

N

2017. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdekes. Volt olyan kapcsolatom, amikor azt hittem, hogy hónapokig csak csiszolódunk. Ma már tudom, hogy persze, van ilyen, de úgy ne menj bele kapcsolatba, hogy komoly ( alap) dolgokban mindjárt kompromisszumot kelljen kötni.
2017. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nálunk nyelvi gondok voltak. Emiatt rosszul fejezte ki magát, nem a megfelelő szavakat használta, félreérthető volt, stb.. Bevallom, nem erényem a türelem, de kompromisszumot kötöttem. Azóta én türelmesebb vagyok, ő pedig sokkal jobban beszél.
2017. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát a nézeteink egyeznek a fontos dolgokban egyet értünk és ugyanúgy látjuk. Gondolok itt a jövőre, munka, család gyerekek majd a későbbiekben.


Viszont abban van némi feszültség hogy én érzékenyebb vagyok. Ő meg sokszor elég hideg közömbös tud lenni, sőt néha a beszéde is olyan katonás vagy hogy mondjam de ezt tudom hogy a személyisege ilyen. Szóval ez ebből fakad. De tudom hogy fontos vagyok neki, mert a tetteiből érzem. Csak pl. nagyon sokszor ugrat, viccel kifiguráz és ez nem mindig esik jól. Megsértődöm könnyen. Ő meg utalja a 'hisztijeimet'. Oké hogy utalja de ha egyszer nem érzi a határokat hogy meddig lehet elmenni a viccben.. Stb.


Én meg sosem voltam hisztis azt hozza kell tennem csak az életemben történtek olyan dolgok amik miatt ilyen vagyok egy ideje. De ezen dolgozom.


Szóval ilyen apróbb dolgokra gondoltam.

2017. nov. 20. 11:38
 5/11 A kérdező kommentje:

1: miért lett vége?


2: mennyi idő volt míg összecsiszolódtatok?

2017. nov. 20. 11:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a kapcsolat elejétől kb 1-2 hónapig volt furcsa az egész. De csak nekem...


Neki sajátos humora volt, amit eleinte nem értettem.


Lexikális tudása óriási volt, akárhová mentünk, mindig mondott valami érdekes infót...én meg csak bólogattam. Teljesen más témákban voltam otthon, mint ő. Ez kicsit eltántorított a folytatástól akkoriban.


Azóta azonban eltelt 7,5 év, kettőnk humora páratlan ( :) ), értjük egymás poénjait, másokkal pozitív értelemben trollkodunk.


Az ő tudásszomja változatlan, sokszor iszom szavait, közben én más témákkal is foglalkoztam, foglalkozom, ami őt is leköti.


5 hónapnál milyen gondok lehetnek?

2017. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, közben írtál és azt nem láttam...
2017. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Néha még mindig van, ami az előző kapcsolataink rossz tapasztalataiból ered, ezek bizony konfliktusforrások, de dolgozunk rajta.


A céljaink azonosak.


1. én nem szívesen mutatom ki, mit érzek (ex utálta, túlérzékenynek, sírósnak és lelki zsarnoknak mondott mindig, és csak hisztinek vélte a valós problémáimat) - ettől a párom a falra mászik, mert ő szeret és ha gondom van, akkor segíteni szeretne rajta nem kinevet érte


2. ő nehezen tűri, ha visszautasítják; nem szexre gondolok, nem erőszakos, hanem pl. ha nem adok csókot, vagy elhúzódom ha simogat. (az exe hűvös volt vele, nem szerette, ha megérintette, sokszor flegmán viselkedett...) Ő ezt úgy veszi, hogy már nem szeretem, és fáj neki.


Ez a kettő, amiből a legtöbb konfliktusunk eredt, de mostmár jó, ha félévente egyszer előfordul, és akkor is szinte rögtön megbeszéljük.

2017. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ma 13:36


Hihetetlen de nagyon hasonló a helyzetem. Nálunk ő az aki kevésbé mutatja. Én meg nagyon igénylem a bújást stb. Mintha magunkról olvasnék

2017. nov. 20. 14:25
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
47%

Én nem megyek bele olyan kapcsolatba, aminek már az elején gondok vannak. Nekem mindig olyanok voltak, hogy később ütköztek ki a nehézségek.

Ha valakivel már az elején baj van, semmi értelmét nem látom a folytatásnak. Nem szeretem, nem kötődök hozzá, akkor minek dolgozzak rajta? Majd ha 7-8 hónap múlva jön fel valami és szeretem a másikat, majd annak a megoldásán dolgozok, de nem pár hónap után.

2017. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!