Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő elteltével lettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő elteltével lettetek szerelmesek a másikba? Mi volt az a pont ahol éreztétek, hogy igen ez több?

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a jelenlegi barátommal úgy jöttem össze, hogy már egy ideje szerelmes voltam belé.

Az előző barátommal kb egy hónap kapcsolat után éreztem azt, hogy szeretem. Nem egy pont volt, inkább egy folyamat, mert sok időt töltöttünk együtt, és megszerettem.

2017. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizony van hogy ott van a szemünk mellett mindent megtesz de nem kell mert még rosszul vagyunk tapasztalat-


végül összejöttem vele de kellet olyan 2 hónap amig kihevertem az exem vissza akartam hozzá menni de szerencsére nem sikerült most a másikkal végre boldogok lehetünk, az a pont az volt amikor már én akartam megcsókolni és el tudtunk lazulni bármiről beszélni már nem féltem elmondani mi bántott és őszinték lehettünk egymáshoz

2017. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első perctől fogva biztos voltam benne, hogy ő az igazi. Szerencsére ő is így volt vele. Nem telt el egy nap, de már őszintén vallottunk egymásnak szerelmet. Ilyet nem éreztem soha senkinél előtte. Azóta is minden nap egyre szerelmesebb vagyok, pedig jó pár év eltelt azóta.
2017. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
kb 3-4 hetet kellett kőkeményen udvaroljon, mire beadtam a derekam egy randira, hátha lesz valami alapon. Ott totál elvarázsolt. Sajnos nem rég szakítottunk... Én pedig szerelmes vagyok :/ (megcsalt az exével, úgyhogy ki kellett rakjam)
2017. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!