Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugy gondolod, hogy a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy gondolod, hogy a jelenlegi parodnak fogsz gyereket szulni?

Figyelt kérdés
Persze csak ha no vagy. :D

2017. okt. 28. 14:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%
Már szültem is. :)
2017. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
úgy gondolom, senkinek sem fogok gyereket szülni
2017. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
Osztom a második válaszoló véleményét.
2017. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
65%

Igen. Gyerekeket.

23/N

2017. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, senkinek nem fogok. Magamnak se.
2017. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
69%
Kíváncsi vagyok, hogy azt miért kell lepontozni, aki szereti a párját és szeretne vele gyerekeket vállalni. Ennyire elcseszettek vagytok?
2017. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
59%

Igen. :)

Szerencsére ő is így gondolja.

2017. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

En mindenkinek zoldet adtam.

Igazabol nem szeretem a gyerekeket egyaltalan. Azt se tudom mitcsinaljak, ha a kezembe adnak egyet. De ugy gondolom a sajatomat szeretnem, nyilvanvaloan.. gondolom.

A parom pedig mar most akarna, ha meglenne az anyagi hatter.

Ugyhogy vegyes erzelmeim vannak es szerintem jo, hogy nem meg mindenki az elvart noi dolgok utan.

2017. okt. 28. 14:49
 9/38 anonim ***** válasza:
88%
Soha senkinek sem fogok szülni,nem őrültem meg.
2017. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
8%
Nem èrtem azt mit nem lehet szeretni a gyerekeken bennük van a legszebb dolog tölük lesz szebb az èletünk.Aki azt mondja mindene meg van ès közben nincs gyereke annak semmije sincs meg mert a vilàgon a legdràgàbb kics egy gyermek na ès akinek van gyermeke na az mondhassa hogy igen is meg van mindene.Az egy dolog hogy sok nő nem akar gyermeket hiszen meg lehet a sajàt döntèse de az h valaki nem szereti a gyerekeket ilyent ki ejteni nem gondolja azt hogy egyszer ő is volt gyermek ès szerettèk.
2017. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!