Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem bíznak meg a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bíznak meg a nők a férfiakban?

Figyelt kérdés
Nem lehet normàlisan beszèlgetni egy nővel,bàrmit mond az ember,a nő àltalában egy szòval válaszol ès nem bìzik meg a fèrfiben.
2018. febr. 3. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Mert túl sok köztük a szoknyapecér.
2018. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Van, akiben megbízok, van, akiben nem, aki nem érdekel, annak csak rövid válaszokat adok, aki érdekel, azzal meg hosszabban beszélgetek. Vedd a lapot és lépj tovább, keress mást.
2018. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha egy szóval válaszol, akkor nem nem bízik benned, hanem nem akar beszélni. Ha nem ismerkedés hanem már ismeritek egymást, akkor inkább mérges vagy ideges.
2018. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
12%
Hagyd a francba őket, sokkal produktívabb és egészségesebb leszel. :-)
2018. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Talán mert egy részükben nem lehet..


Akiben meg igen arra nincs ráírva....

2018. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Mert az első nagy szerelmem képes vokt hetekig koslatni utánam,órákat utazni vonaton, szerelmet vallani és miután beleszerettem és lefeküdtem vele eltűnt, máig nem tudom,hogy miért.

Nekem ez egy akkora törés volt, naiv voltam, jóakaratú és annyira fájt, hogy képes volt szerelmet hazudni, hogy a bugyimba jusson, hogy azóta nem nagyon tudoka férfiakban bízni.

2018. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Sok a komolytalan nőfaló. De a nőket sem kell félteni, szóval kvittek. A probléma a szetetet nélküliség, az azonnali élvezetek hajhászása, a vég nélküli rózsaszín vattacukros ideálképek kergetése. Nincs valódi, lelki mélységekbe vágyó megismerés.
2018. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Mert nagyon felszínes lett a világ, meg úgy is csak dugni akar az összes.
2018. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert túl sok a Johnny Bravo.
2018. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztalat...?
2018. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!