Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Messze laktunk egymástól egészen eddig csak hétvégén tudtunk találkozni.


Most ide költözött a városba ahol lakom egy hete kb., és itt vállalt munkát.


Külön lakunk egyelőre még.


Ő azt mondja hogy nem feltétlen kell mindennap találkoznunk. De ő emiatt is jött elvileg ide hogy többet lássuk egymást. De most mégis azt mondja hogy nem kell minden nap találkoznunk. Meg tér kell neki... Ne legyünk össze nőve.


Most akkor mi van? Nem is lehetünk hiszen mindketten dolgozunk.


Szerintetek miért nem akar velem lenni? Én nem azt mondom h nulla 24be együtt legyünk ami amúgysem lehetne. De azért többet szeretnék találkozni. Nem értem én ezt. Nem szeretne mégsem?


Mit gondoltok?


2018. febr. 6. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Hagyj még neki egy kis időt. Egy hét még kevés ahhoz, hogy megszokja a költözést, szerintem a tér is erre kell neki.

Találkozzatok amikor időtök engedi, legyen ez akármennyi egy héten.

És ettől még nem feltétlen szeret kevésbé. Ne láss bele ilyeneket a dolgokba. Ha nem szeretne, nem költözött volna el, vagy legalábbis nem oda.

2018. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Túlgondolod...időt kell adni ilyenkor, ő váltott egy nagyot, biztosan nem véletlenül...ha így marad hónapokig, akkor nyugodtan mond el neki, hogy mi a problémád
2018. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hétközben már csak 1 alkalommal is taliztok, az több, mint eddig. Szerintem 2-3 naponta tök okes kéne talizni. Adj neki időt, ne zaklasd a héten. Keresni fog, ne aggódj.
2018. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki időt egy kicsit, hagy fújja már ki magát szerencsétlen srác :)

Engedj neki több teret, időt, hogy berendezkedjen, kipakoljon, belakja a lakását, esetleg beszerezzen dolgokat, megszokja az új helyet (közlekedés, vásárás stb.)- vannak olyan emberek, akik kényelmetlenül érzik magukat, amíg nincsenek "elrendezve" a dolgaik.


Majd keres, ha igényli a társaságodat, addig legyél már te is türelemmel, azért ez még egy viszonylag frissnek mondható, kezdődő kapcsolat, ne telepedj rá.

Nyilván felajánlhatod, hogy segítesz akár berendezkedni, akár vásárolni stb.- de nem kell nyomulni.


Ez most megint tipikusan az a helyzet, hogy a kevesebb több és remélem, te is érted, miért.

Minden jót.

2018. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha vele beszélnéd meg?


Ez a szeret/nem szeret szöveg annyira általános és annyira gyerekes... a párkapcsolat nem egyenlő a szeretettel, nem a szeretet működteti és nem a szeretet tartja egybe. Az, hogy szeret, nem fogja megoldani a problémákat. Konkrét problémákkal foglalkozz, oldd meg őket, a szeretet majd jön magától.


Úgyhogy kommunikálj vele, tudd meg, hogy mit gondol és miért gondolja azt, te is értesd meg magad vele, aztán kössetek kompromisszumot. Ha azt akarjátok, hogy működjön a dolog, időről időre mindkettőtöknek áldozatokat kell hoznia.

2018. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!