Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nincs ideje rám a munkája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs ideje rám a munkája miatt, mint külső szemlélők mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem élünk együtt, ő rengeteget dolgozik, két munkahelye van, saját lakást szeretne(mind ketten szülőkkel élünk). Nem lakunk egymáshoz közel(azért távol sem, kocsival kb 1 óra:)), viszont a munkahelyeink keresztezik egymást, így ha szerencsénk van napközben pár percekre,csókokra van időnk, vagy munka előtt is néha van egy kis időnk, ha meg nagyon szerencsés a helyzet akkor a két munkája között is van egy óránk kb, de sajnos ennyi, keressük egymást, sokat telefonálunk amint van időnk..érzem, hogy szeret, én is szeretem és borzasztóan hiányzik. Lassan leállnak, csak az esti munkahelye marad, ami nem mindig napi szintű, utána tudunk többet együtt lenni, legalábbis így gondolja. Más, hogy viseli a hasonló helyzetet? Szeretném,ha működne a dolog, évek óta végre boldognak érzem magam mellette, szerelem volt első látásra mindkettőnknek :)de sajnos nagyon nehéz.. 26/L

2017. dec. 10. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én kívülállóként azt gondolom, hogy a ti problémátok, másokat ez nem igazán érdekel. Ha együtt akartok lenni, akkor legyetek, ha túl nehéz, akkor ne.
2017. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Legalább nem kapkodtok el semmit, de nem is haladtok semmit.

Mondjuk, ha úgy halad a lakással, mint Petrocelli házával, akkor 20 évig ez lesz...hmmm, de ők előbb összejöttek, aztán építették lakukat.

2017. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még mindig ennyit dolgozik? Már a multkor is panaszkodtál miatta. Most türsz neki, nélkülözöl, ha meglesz a lakása dob téged és semmivel nem vagy beljebb. Nem a közös lakásért küzd. És a pénz nem minden, az elveszett időt soha semennyiért nem fogod tudni megvenni.
2017. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Múltkor? szerintem az nem az én panaszom volt :D hanem egy másik emberé :)mivel még sosem írtam ide ebben a témában kérdést
2017. dec. 10. 16:36
 5/10 A kérdező kommentje:
de úgy látszik ez a mai világ "problémája" hogy ha valamit el akar érni az ember, akkor egy munkahely nem elég...
2017. dec. 10. 16:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó szeretitek egymást tudjátok értékelni a másodperceket is, ráadásul azon vagytok hogy legyen egy közös otthon. Hidd el ez a logosztikai probléma igen gyakori de ha szeetitek egymást nincs mitől félned. :)
2017. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen igyekszünk minden percet amit tudunk együtt tölteni, néha még ha én végeztem munkába, megyek vele "dolgozni" már ha lehetséges :) csak azért egymás mellett ébredni sem lenne már rossz
2017. dec. 10. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Ami késik nem múlik, kívánom hogy mihamarab sikerüljenek az álmaid!:)
2017. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A legrosszabb ***** válasza:
0%

Itt már kezd magával nem bírni a nuni. A nuninak nem tetszik a szitu, hogy a nuni is, meg a fütyi is éjt nappallá téve dolgozik, hogy később jobb legyen, hogy később meg legyen alapozva a közös életük. De nem! A nuninak ez nem elég. A nuni most rögtön akarja a fütyit... egy fütyit... bármilyen fütyit. A nuninak egy naponta 15 percet "dolgozó" fütyire van szüksége, aki a napi 15 perces melóval milliókat kaszál, s közben legyen ideje a nunira, s mentse ki a szarból, a hajtásból, a robotmunkából.


Na erről szólnak a párkapcsolatok. Minden lotyó egy külsőre tökéletes, két lábon járó bankért sipákol, mert az nem fekszik nekik, hogy a mindennapi létet nettó 150-ből kell fenntartani.

2017. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem tudom kedves utolsó pontosan kinek szántad, de ezek szerint nem igazán olvastad el figyelmesen.. szerinted mennyire normális egy olyan élet ahol reggel 4-től legalább este 10, rosszabb esetben éjjel 2-ig dolgozik valaki? na ez az ami durva már szerintem, és az én páromnak ez napi szintű egyenlőre, semmi olyan elvárásom nincs amit te boncolgatsz, nem is értem miből következtetted ki :D vagy saját tapasztalat?:)
2017. dec. 10. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!