Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vidítsam fel a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vidítsam fel a barátnőmet ha rossz kedve van?

Figyelt kérdés
Ő 18 éves lány, én pedig 20 éves srác. Az a helyzet hogy a barátnőmnek elég sok gondja van.Eléggé stresszes a suli miatt, meg még a családjával is vannak gondjai. Ezért mikor suli után találkozunk sokszor rossz kedve van.Meg kell igyon egy idegcsillapítót hogy lenyugodjon. Próbálom megnevettetni, szeretgetem, de még rosszabb. Azt mondta hogy amikor ideges akkor nem szereti ha bántják(gondolok itt ölelésre meg puszilgatásra). Akkor mégis hogyan vidítsam fel ilyenkor? Meghallgatom,éreztetem vele hogy szeretem de nem segít neki. Ekkor én érzem magam hibásnak hogy nem tudok mit csinálni hogy boldog legyen.Egyébként 3 éve vagdossa magát amikor ideges.. Pszihológushoz jár,de az sem segít neki annyira.Elmegy a mosdóba és vagdossa vagy a kezét vagy a lábát.Azt mondta nem tudok rajta segíteni.Mit csináljak? Hibásnak érzem magam mikor mellette ülök és nem tudok mit tenni.. tétlenül nézem hogy szomorkodik. Nem szereti ha átölelem olyankor. Meg tudom nevettetni de az nem igazi nevetés, látszik hogy hamis.Hogy tegyem szebbé a napját,a kedvét? 1 hónapja vagyunk együtt. Nem mindig van rossz kedve, mondjuk hetente 2-3 szor,mint pl ma is. Hogy boldogítsam őt?
2018. febr. 8. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább magad boldogít és hagyd ott. Tönkre mész.

31/f

2018. febr. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehogy megyek tönkre.Erős vagyok lelkileg.Szeretem a lányt és segíteni szeretnék rajta de nem tudom hogyan.Szeretnék a mindennapi nehézségei mellett én lenni neki a támaszpont. Ha nem jelentenék semmit az életében már rég elhagyott volna.
2018. febr. 8. 01:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne csak azt éreztesd vele, hogy számíthat rád és ott vagy lelki támasznak, de próbálj meg megoldaásokat találni. Mi a ba otthon, mi a baj a suliba? Esetleg keresni egy másik, jobb pszichológust/pszichiátert, ha ez nem jött be.

Nagyon kemény menet egy embert a roncsaiból felépíteni, erre készülj fel, és nem is rövid dolog! Itt nem hetekre, hónapokra gondolok, inkább 1-2évre. És közben, amikor már számít rád, nem hagyhatod ott, msrt még jobban szeret és függ tőled. Úgyhogy ha szereted, akkor most végiggondolod, és ha nem tudsz eddig kitartani mellette, inkább hagyd ott még most!

2018. febr. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először is alaposan ki kell kérdezgessem a suliról is meg a családról is. Aztán jöhet a megoldások keresése,együtt. Egyébként a családjában az apa nagyon beteg,azon nem tudom hogy segítsek.Az már alapból megviseli. Nagyon idealizálják a lányt a szülei,hogy talnuljon, legyen színkitünő stb..ezért a sukiban ha nem sikerül valami egyből felhúzza magát.És ilyenkor elmegy a mosdóba vagdosni magát vagy sírni.Ez segít neki azt mondta. Törékeny személy nagyon. Erővel tanul ami nem jó és idegileg kikészíti.
2018. febr. 8. 02:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Plusz a szülei szoktak veszekedni ahonnan néha nem tud elmenekülni.Pl a kocsiban hajtás közben. Ő ezt nehezen viseli. A család témába nem tudom hogy avatkozhatok
2018. febr. 8. 02:36
 6/8 A kérdező kommentje:
De gondolkodott költözésről. Vagy kollégium lesz vagy a nagyszüleihez. És ma nem nagyon tudtam mesélésre bírni nem akart arról beszélni.
2018. febr. 8. 02:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Csináljatok olyat, amihez nem kell beszélgetni és ki tudja adni a gőzt. Sportoljatok, vidd el úszni, futni vagy püfölni azt a nagy zsákot.

Vagy vidd el moziba és ott nem kell beszélgetni, de együtt vagytok mégis.

2018. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az mind drága mulatság de majd valahogy megoldjuk. Kösz mindent
2018. febr. 8. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!