Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúvagyok (22) éves bárhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúvagyok (22) éves bárhogy akkaro. Egyszerüen nem tudok szerelmes lenni ezért nem tudok normális kapcsolatot létesíteni szerintetek mi a baj velem?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Még nem értél még rá. Ne aggódj, majd jön később, a fiúk később érnek. Csak ne hazudd egy lánynak, hogy szereted, ha nem.

23/N

2018. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

1. Tanulj meg értelmesen és helyesen magyarul írni!

2. Nőj fel agyilag!

3. Ahhoz, hogy szerelmes legyél, olyan nő is kell hozzád, aki kihozza belőled a szerelem érzését!

2018. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezzel sok korodbeli fiú így van. Vagy nem tudnak, vagy nem akarnak még szerelmesek lenni. Majd megérsz rá, nem kell erőltetni, csak tényleg ne hülyíts senkit :) 21L
2018. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a helyesìrási hibákèrt elnèzèst nem magyar származásu vagyok 1/5 ève tanulom ezt az igen nehèz nyelvet 😆
2018. febr. 8. 18:31
 5/7 A kérdező kommentje:
mint montam normalis hosszab távù kapcsolatot nem tudok letrehozni a kapcsolataim csak a sexre alapozotak !
2018. febr. 8. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha vágynál kapcsolatra, de nem tudod fenntartani, akkor lehet valmi kötöttségfóbiád van.

De szerint tudat alatt még nem vágysz kapcsolatra, inkább csak szexelgetnél kötetlenül és ezért nem esel szerelembe.

2018. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*de szerintem
2018. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!