Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normalis, hogy ugy erzem h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, hogy ugy erzem h szerelmes vagyok egy olyan emberbe akit idaig csak kepen lattam?

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok, 16 eves koromban meglattam egy gorog ferfit (politikust, most 30 eves) a facebookon egy kepen es valamiert azota sem tudom elfelejteni. Miota eloszor meglattam ugy erzem, hogy osszetartozunk es folyamatosan kovetem ot a kozossegi oldalakon. Altalaban lefekves elott is folyamatosan ra gondolok, ilyesmikrol abrandozok h csokolozunk es egyutt vagyunk es ilyenkor nagyon bizsereg a hasam. Szerintetek normalis h ez lassan mar 5 eve tart es folyamatosan ugy gondolok ra mintha o lenne az eletem szerelme, mikozben nagy esellyel meg talalkozni sem fogok vele soha?

2017. szept. 24. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is van ilyen férfi akit szeretek, pedig idősebb vagyok mint te. A lényeg hogy azért próbálj meg ismerkedni ettől függetlenül. Akkor nekem múlt valamennyit, de mihelyst szakítok előjön ez az érzés.
2017. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tinikorban normális (bár én sose éltem át ilyet, elvileg létező jelenség).
2017. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább Görögországig juss el, hátha az utcán találkoztok.
2017. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2017. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak dolgoznak benned a hormonok, és bejön a pasi.
2017. nov. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Normális, ha 13 éves vagy.

20 évesen is, csak hát... ennyi idős korra a legtöbben azért már megtanulják, hogy a szerelem nem így működik.

2018. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mi a kulonbseg ekozott es a szerelem kozott ?
2018. jan. 21. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem. Én egyszer 6.-ban a Project angol könyv egyik képén látható, kedves mosolyú srácba voltam szerelmes, csak azért, mert hasonlított egy másik fiúra, akit akkor pár hónapja nem láttam. Ez volt 12 éves koromban. Azóta leszoktam erről.
2018. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak olyasvalakibe lehetsz szerelmes, akit ismersz. A gondolatait, a szokásait, a gesztusait, stb.

Amit te érzel, azt rajongásnak hívják, és valóban inkább 12-14 éves kor körüli lányokra jellemző, utána a legtöbben kinőnek ebből.

Szerintem ha találnál egy hús-vér pasit, akit élőben is megismerhetsz, akkor túllépnél ezen a rajongáson.

2018. jan. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!