Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az hogy akik gyerekkoromban vagy tiniként tetszettek, szerelmes voltam beléjük azokat most csúnyának csúnyábbnak találom?

Figyelt kérdés

Pár példa: Egy ismerősünk összejött egy nővel akivel össze is házasodott én akkor 14-15 éves lehettem belezúgtam a nőbe akivel összeházasodott, őt tartottam a legszebb nőnek, most több mint 10 évvel később visszanézve az akkori képeket, amik pl az esküvőn készültek, egyáltalán nem tartom szépnek. A másik az általános iskolai tánctanár, akkor kifejezetten dögösnek tartottam, de már egyáltalán nem, angoltanárommal szintúgy, a régi képeket visszanézve egyáltalán nem látom szépnek vagy dögösnek, akkor általánosban meg nagyon is. Színészeknél szintúgy, óvodásként Pamela Andersont kifejezetten szépnek tartottam, de visszanézve pár baywatch részt vagy csak neten rákeresve az akkori kinézetére egyáltalán nem tetszik. Natalia Oreiroért szintúgy odavoltam, most meg egyáltalán nem tetszik.



Normális az ha ennyire megváltozik valakinek az ízlése, ideálja?



2017. dec. 9. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel minden ember folyamatosan változik, te is, ezért természetes. Nem csak így ahogy írod:) Én, szeretem a párom mai napig, de egy 15 évvel ezelőtti képet nézek róla, csodálkozok, mi is fogott meg benne. A 15-20 évvel ezelőtti kinézete, most egyáltalán nem jön be.
2017. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt se tudom, hogy az előző barátomba mi fogott meg 😂 pedig nyáron lett vége

Szerintem egyszerű a magyarázat: a rózsaszínköd elvakított. Meg amúgyis, akit szeretünk, akihez kötődünk érzelmileg, azt szebbnek látjuk.

20/L

2017. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért képről annyira nem lehet megítélni valakit, másrészről igen változhat az ízlésed, de ez lehet azért történt meg, mert azóta sokkal több és sokkal jobb nőkkel is találkoztál. Nekem is nagyon bejött pár lány anno, ebből 2re ha ránézek képeken egyáltalán nem, meg úgy alapból külsőre, de emlékszem milyenek, és hogy a személyiségük fogott meg a leginkább.
2017. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az. Teljesen normális. Változol, az ízlésed is változik, pl ruhák terén is.

Nekem tiniként totál kizártnak tűnt, hogy egy pasin arcszorzet legyen. Ez most kifejezetten tetszik.

Pl a 10-13 éves korom körül levő srác,akibe bele voltam zúgva, most nem jön be.

2017. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!