Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik igaz szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz szerelem?

Figyelt kérdés

Jól érzem, hogy ritkán találják meg a megfelelő emberek egymást? 40f

Normális válaszokat várok!

Köszönöm!



2018. febr. 9. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, létezik.


"Jól érzem, hogy ritkán találják meg a megfelelő emberek egymást?"

A mai világban? Sajnos igen, mert az emberek az egójukat előrébb helyezik, minthogy fenntartsák kompromisszumokkal és közös odafigyeléssel a kapcsolatot.

2018. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen létezik.

Sajnos nekem nem jött ez össze, hogy pont akkor és azt szerethessem, aki engem, de tudom, hogy létezik, mert sokak rátaláltak. De több van, nem csak egy. Abban nem hiszek, hogy csak egy lenne.

2018. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam vele, de ha meglesz, szólok!
2018. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Létezik, de szerintem ritka.

Nem is igazán a megfelelő ember "megtalálásán" múlik szvsz, én legalábbis nem hiszek a készen kapott nagy Ő-ben, akit csak meg kell találni és össze kell jönni vele.... az csak a kezdete a dolognak. Utána még sok idő és munka, mire valaki "Igazi" lesz.

Manapság az emberek pedig két dologgal szeretnek mindenáron spórolni: idővel és munkával.

2018. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz igaz szerelem alatt?


Ami örökké tart?

Vagy ami kölcsönös?


Kölcsönös nyilván van (ők szerencsések)

2018. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hittem hogy letezik olyan ember aki mundenek ellenere szeret ,6 ev utan sajnos lelepett. Szerintem 1% -a az ami tart addig ameddig igerik . Az oroke egy nonel is csak annyint jelent hogy rozsaszin kod hatasa majd utana vege az orokenek.
2018. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, hát mondjuk akik hisznek abban, hogy bármi is "ÖRÖKKÉ" tart, vagy abban, hogy létezik EGYETLEN EGY "Igazi", aki csak rá vár... Hát az valami dilettáns, aki álomvilágban él illúziókat kerget.


Ennyi erővel felvehetsz bármilyen vallást is, és ott is gyakorolhatod a hitedet, ha hinni szeretnél valami földöntúli kapocsban.


Máskülönben nincs csaknked elrendeltetett egyetlen valaki, aki csak rád vár.


De hogy ne legyen ilyen ijesztő, inkább úgy fogalmazok, hogy több "igazi" is van, akivel szép és tartalmi életet tudtok leélni, de ehhez mindkettőtöknek tenni és laklamazkodni, üzdenie kell.


Olyan nincsen, hogy valaki a te minden igényednek megfelel és csak neked létezik, és elhozza neked a boldogságot- amit egyébként sajét magadnak nem bírsz megteremteni, ezért mástól várod.


Az ilyen emberek soha nem lesznek boldogok, csak egy álomvilágot kergetnek. Ha ezt belátod, minden sokkal egyszerűbb lesz- és valóságosabb, életszerűbb.

2018. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!