Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy a párom egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom egyre gyakrabban utasít vissza, amikor szexelni szeretnék?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve vagyunk együtt, s amikor szexhez lenne kedvem, elutasít..

2018. febr. 11. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Kell egy 20-on eves szereto,aki birja. ;)

34/N

2018. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok, én is csináltam ilyet


Részemről a kapcsolat már a végét járta

2018. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

21 vagyok, a párom 27.

Nem értem, hogy miért csinálja ezt. Kezd elegem lenni ebből, hogy nekem kell 'kéregetni' hogy b@asszon már meg..

Mert szerintem a legtöbb pasastól nem is kellene kérjem, hanem leteperne amikor csak lehetne. A szex nem minden, de sokat jelent. Szerintetek?

2018. febr. 11. 00:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezted,hogy miért teszi?
2018. febr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen, csak én férfi vagyok. Nekem mindig azt monda, hogy most nem kívánja. Nem értettem, hogy hogy nem kívánhatja, mikor munka miatt 1 hónapja nem is láttam, csak virtuálisan. Mondanom sem kell, a kapcsolat a végét járta, nem szeretett már. Tekintve, hogy te nő vagy ő pedig férfi, mégkomolyabb gondok lehetnek a kapcsolatban, ha nem impotens vagy nem csal meg.
2018. febr. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 WheneverYouWant ***** válasza:

Nem kell feltétlenül ezt normálisnak titulálni. ÁTlagosnak inkább... Minél többet van együtt egy pár annál jobban ritkul az együttlétek száma.

Kipróbálhatnátok valami extrém dolgot a sexben hátha az segít. De fontos hogy előtte megbeszéljétek hogy mindkettőtöknek tetszen az a dolog.

2018. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi szeretkezünk és nem b*szunk.

Ha mondom neki, hogy dugjon már meg, akkor annak semmi eredménye. Ha elkezdem szeretgetni, puszilgatni, szerelmesen suttogni a fulebe, hogy mennyire kívánom, akkor pedig összejön a dolog.

Esetleg ülj le beszélni vele erről, Simán lehet, hogy a "férfi meg kell hogy b*sszon" hozzállás zavarja.

2018. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

"Kezd elegem lenni ebből, hogy nekem kell 'kéregetni' hogy b@asszon már meg.. "

Mindig ilyen nőies vagy?

2018. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!