Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők közötti vonzalomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők közötti vonzalomnak milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
Szeretek egy nőt, aki rendszeresen életemnek hív, jelenthet ez vmit? Időnként megsimogat, de az is előfordul, hogy átöleljük egymást, amiből ő bontakozik ki mindig... van reményre okom? Miért teszi ezt?

2018. febr. 12. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem jelent semmit.

De neked kell érezned,hogy azt hogyan mondja.

Mit tudsz róla? Érdeklik a nők?

2018. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Heteronak mondja magát, de azt mondja szeret, jó az illatom, stb.
2018. febr. 20. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Vannak ilyen közvetlen emberek. Ettől még nem leszbikus.
2018. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És azz tudja rólad,hogy te nem vagy hetero?

Mert ha igen,akkor elképzelhető,hogy biszexuális. De szerintem alapjáraton ilyet szoktak mondani a hetero nők is egymásnak

2018. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudja rólam
2018. febr. 20. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha tudja rólad akkor viszont nekem kicsit flörtnek tűnik.
2018. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak az egóját növeli veled is, még egy nőt is megszerezne.
2018. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha már "gyakorlott" biszex,leszbikus vagy tudnod kéne,hogy ettől több kell a vonzalomhoz,ezeket kb.minden második nő csinálja a barátnőivel. Hívott már meg vacsorázni,moziba,kettesben sétálni, bárhová?Gyakran hív át magához? Napi szinten beszéltek telefonon is?Egy-egy beszélgetés rendszeresen órákra nyúlik? Szokott mesélni a magánéletéről,a családjáról,a gyerekkoráról,az iskoláiról,szokott téged ilyesmikről kérdezni?Ha bajban van te vagy az első akinek kiönti a szívét? Ilyesmik árulkodnak kb. a vonzalomról...Ne haragudj,de az hogy azt mondja jó az illatod, te meg reménykedsz, egyszerűen nevetséges.Általában bárkinek megmondjuk ha jónak találjuk az illatát. Életemnek hív.Van egy barátnőm,aki meg drágámnak hív mindenkit,ha ismeri ha nem. Felnőtt kapcsolatokba ilyen nevetséges dolgokat kiírni...
2018. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, szerintem amiket leírtál, abban is lehet simán csak annyi, hogy barátnők. A legjobb barátnők pontosan így viselkednek egymással.


Kérdező, szerintem próbálj meg picit közeledni hozzá, hátha csak bátorításra van szüksége. Őszintén szólva én pl. hetero vagyok, de néha jól esik eljátszani a gondolattal, hogy milyen lehet nővel, viszont kezdeményezni sosem mernék nőnél.

2019. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm a bíztatást, bárcsak tudnám hogy lépjek
2019. márc. 8. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!