Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki hol és hogy ismerte meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol és hogy ismerte meg a jelenlegi párját? Mennyi idővel az előző kapcsolatod után?

Figyelt kérdés

2018. febr. 13. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

5 eve. Ket het utan.


25l

2018. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Badoon, 3 éve mindkettönknek fél évvel az előző után.
2018. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Ő akkor költözött külföldre. Féléivg csak cseteltünk, aztán randi, majd 5 hónapig távkapcs, aztán kiköltöztem hozzá (1 év élünk közösen).


Fél évvel előző kapcsolatom vége után kezdtünk csetelni.

2018. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Reggel és a gazdám lábainál, amikor fel akartam húzni magamat az egyik lábára és végre megtaláltam a páromat is.


Üdv: A zokni

2018. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Középiskolában ismertem meg, kollégisták voltunk mindketten. Bőven az utolsó kapcsolatom előtt 7évvel. Gondolom arra lettél volna kíváncsi, hogy a két kapcsolat között mennyi idő telt el, ez az idő 10hónap.
2018. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Kollegám volt, de még két exxel előtte ismertem meg (kb másfél év), bár annak akkor vége is lett. Az előtte lévő után kb 4 hónap telt el.

Több mint 3 éve vagyunk már együtt.

2018. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Itt :D. Két év után.

31/f

2018. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Ja, hogyan.....feltett egy kérdést, én pedig megválaszoltam :)

31/f

2018. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Leszólítottam egy boltban. Megpillantotam, végigmértem, és nem tudtam megállni, hogy ne közöljem vele a tényt, hogy ő a leggyönyörűbb nő akit aznap láttam.

Mondtam neki, hogy ma még nem láttam ilyen szép virágszálat mint ő. Furcsán nézett.. Erre mondtam, hogy mosolyogjon nyugodtan, mélyről jövő és őszinte bók volt. Elmosolyodott!:) de nem szólt..

Mondtam, hogy üljön be velem egy kávéra, nincs mit veszíteni. Azt mondta, hogy nagyon köszöni, de nem teheti.

Mondtam, hát jó.. okvetlen várjon meg itt, máris jövök!

(elszaladtam két sorral arrébb) és levettem két dobozos jegeskávét, majd beraktam a kosarába, mondván: Ám legyen.. akkor hívjon meg maga!:) Erre megkérdezte, hogy mindig ilyen rámenős és pimasz vagyok? Mondtam, hogy a vásárlás után megyek kávézni, ha választ akar kapni velem jön.


Velem jött:)


8 év után ő az első kapcsolatom:) (addig csak alkalmi barátnőim voltak, de az nem számít)

2018. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon ciki lesz:

8 hónapja ismertem meg....itt ( egy kérdésre írt egy nagyon idegesítő választ/ pm-et és elkezdtünk beszélgetni, egy héttel később randiztunk:D)


Ez 10 hónappal volt az exem után.

2018. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!